veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw
[315] [316] [317] [318] [319]
kavel: 317 verkocht € 120,00

[Dodendans] Ars Bene Moriendi. Reproduction photographique de l'édition xylographique

du XVe siècle. Notice par Benjamin Pifteau. Parijs, Delarue, z.d. (ca. 1880), gedrukt in een gelimiteerde, genummerde oplage, XI,(1) p., (24) éénzijdig bedrukte bladen, contemporain halfmarokijn met vergulde en geribde rug, oorspronkelijk vooromslag meegebonden, folio.
Halftitel en laatste blanco pagina gebruind. Fraaie, vroege facsimile.