veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw
[316] [317] [318] [319] [320]
kavel: 318 verkocht € 220,00

[Dodendans] Der Todtentanz. Gemälde auf der Mühlenbrücke in Luzern.

Gemalt von Caspar Meglinger 1626-1635. In Lichtdruck ausgeführt von Synnberg & Rüttner in Luzern. [Gestempeld:] Nachdruck nach Original v. A Eglin Verkauf gerichtlich bewilligt. La danse des morts, tableaux sur le Pont des Moulins a Lucerne (...). Zonder plaats en uitgever, gedrukt door J.L. Buchner te Luzern, (1889), (6) p., bestaande uit titel, inhousdopgave en "geschichte des Todtentanzes" (in 3 talen) gevolgd door 45 gelithografeerde platen, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, oblong folio (binnenscharnieren wat kwetsbaar, zeer goed exemplaar).