veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw
[317] [318] [319] [320] [321]
kavel: 319 € 350 - € 700

[Dodendans] Todtentanz oder Spiegel menschlicher Hinfälligkeit.

In acht Abbildungen, welche von Von Wyl gemalt, im ehemahligen Jesuitenkloster in Luzern aufbewahrt werden. Getreu nach den Orginalien lithographirt von Gebr. Eglin in Luzern. Mit Text von Burkart Leu (...). Luzern, R. Jenni, 1843 [omslagtitel gedrukt op groen papier overgeplakt over de oorspronkelijke titel], (2 inl.) p., met 8 gelithografeerde platen met begeleidend letterdruk tekstblad in Duits en Frans (behalve de laatste, met tekst in de plaat), contemporain halflinnen, oorspronkelijk vooromslag meegebonden, oblong smal folio (19,5 x 38 cm.).
Vage watervlek in bovenmarge; omslag met gebruind rechthoekje t.g.v. een voormalig ingelegd strookje. Zeer zeldzaam.