1000-1113 Strips

kavel: 1000
Stripschrift
-Nummer 0, 1, 2 en 3, 1967/1968. Met alle toebehoren in perfecte staat + oprichtingsblad met bijlage van het Stripschap, ondertekend door secretaris R. Richard 1967, het daarop volgende A4'tje van het Stripschap met handgeschreven aanpassingen en de statuten van het Stripschap. Toegevoegd 2 andere nummers van Stripschrift - en Bandes 1 en 2, Revue Trimestrielle. Edith par D.D. de Laet, Antwerpen, 1968.-
€ 100 - € 200
kavel: 1001
Jungle Serie 2
-Tarzan in de Spelonken der aarde. H.A.T.E., 1948. Wat roest om het nietje, verder goed + Buffalo Bill. Fluitende kogels, beeldroman + De Moordende Schaduw + Dwars door de Schaduw + De tastbare Schaduw + Fred Spring was dood! + De Hogepriester, Lilliput tekenfilm no 1 - en 5 andere. Alle ca. 1948.-
€ 50 - € 80
kavel: 1002
Siem Praamsma - De avonturen van Ootje Teur. De wenshandschoenen
-Overdruk uit "Oostermoer-Noordenveld", J.K. Hertz & Co, Zuidlaren, 1948. Oblong, 72 p. -
€ 60 - € 90
kavel: 1003
Marten Toonder
-Album met daarin alle 48 Tom Poes kaarten uitgegeven door De Muinck & Co, Amsterdam, 1941-'43. Met de originele wikkels van de Toovertuin, Reuzenvogel en Vreemde Uitvinding - toegevoegd 8 kaarten "Gelukkig Nieuwjaar". Alle in goede staat. -
€ 150 - € 300
kavel: 1004
Marten Toonder
-Het spel van Tom Poes. Marten Toonder, ca 1942. Uitg. Gustav Czopp, Amsterdam. 'n Variété product, copyright Diana Edition. Boekje met spelregels, zeshoekig aanlegpunt, 6 naamkaartjes: Hocus Pas, Ollie B. Bommel, Markies v. Muizenis, Tom Poes, Prof. Sickbock, Pikkin, honderdtien aanlegkaartjes, boekje met spelregels en fiches. Doos gerestaureerd aan randen, voorts goed exemplaar + Fiedelflier Ganzenbord spel, ca. 1953 + Tom Poes vertellingen, Bezige Bij, 1948. Een wat beduimeld exemplaar met vlekken en schaafplekken - en wandplaat Het twaalfuurtje van Ollie B. Bommel. De Muinck & Co, 1943. Witmarges weggesneden, 4 kleine punaisegaatjes, verder vrij goed van kleur.-
€ 60 - € 100
kavel: 1005
Marten Toonder - puzzels
-Complete serie van 12 verschillende puzzels met Tom Poes, Joris Goedbloed, Wammes Waggel, Burgemeester Dickerdack, Joost, Panda, Kappie, De Maat, Markies de Canteclaer, Heer Bommel en Tom Poes in de Oude Schicht, nogmaals Tom Poes en Heer Bommel. Ook bekend als Bim Bam Bom puzzles. Nog in originele verpakking + De Reiskoets Gustav Czopp, Amsterdam, 1941. Enkel voorplat van de doos en de puzzel + Serie legpuzzels in doos, variant zonder zijtekst, ca. 1950. (Santbrink 6, p. 47) "Aap te paard", "Verboden te Vissen" en "Het Bloementuintje". Alle in goede conditie. -
€ 100 - € 200
kavel: 1006
Marten Toonder
-De Bezige Bij/Het Stripschap, 1975-'78. Complete reeks in 44 deeltjes, in goede staat + Oberon reeks dl. 1-32 (nr. 8 de Woelwater ontbreekt) inclusief een goed exemplaar van het Klerenkoffertje.-
€ 75 - € 150
kavel: 1007
Piet Wijn
-Panda, 1995. Complete verhalen van Puk en Poppedijn in drie delen. In groen kunstleer gebonden met opgeplakte voorplaat + P.C. Wijn. Illustrator. Olivier Sterk, Le Chat Mort, 2001. -
€ 80 - € 150
kavel: 1008
Marten Toonder - Heer Bommel Volledige Werken
-Panda, 's Gravenhage, 1995. De volledige verzameling in het weekblad Revue gepubliceerde verhalen. In 4 kunstleren banden met opgeplakte plaat.-
€ 100 - € 200
kavel: 1009
Marten Toonder - Donald Duck
-Lot met 45 verhalen uit de Donald Duck, 1956-1969. Beginnend bij het Klerenkoffertje. Deels losbladig (laatste pagina's uit de Donald Ducks), deels net ingebonden in losse delen - toegevoegd twee bundels oude Donald Ducks. -
€ 65 - € 110