1200-1237 Originele illustraties en striporiginelen

[1200 - 1209] [1210 - 1219] [1220 - 1229] [1230 - 1237]
kavel: 1200
John Romita - Spiderman
-Dédicace. Fraai in lijn gezet in potlood met stift. "To Ed, from John Romita '89". 36 x 28 cm. -

verkocht € 160,00
kavel: 1201
[Morris/ John Bakker?] Originele tekening Lucky Luke
-Originele tekening in inkt en kleur van Lucky Luke. Jaren 60. 19 x 15 cm. -

verkocht € 150,00
kavel: 1202
Fritz Godhelp (1927-2009)
-Kappie en de Meester en de Maat. Originele tekening in waterverf. 23,5 x 16,5 cm. In passe-partout.-

verkocht € 150,00
kavel: 1203
Fritz Godhelp (1927-2009)
-Olle Kapoen. Originele tekening in waterverf. 23,5 x 16,5 cm. In passe-partout. -

verkocht € 100,00
kavel: 1204
Fritz Godhelp (1927-2009)
-Pubscène Wammes Waggel, Mejuffrouw Doddel, Tom Poes en Ollie B. Bommel. Originele tekening in waterverf. 27 x 18,5 cm. In passe-partout. -

verkocht € 200,00
kavel: 1205
Fritz Godhelp (1927-2009)
-Tom Poes en Heer Bommel in vliegtuig, Wammes eronder, zwevend boven Bommelstein. Originele tekening in waterverf. 23,5 x 16,5 cm. In passe-partout. -

verkocht € 150,00
kavel: 1206
Rie Cramer - Hans en Grietje
-Ets, ca. 1930. 16 x 16 cm. -

verkocht € 160,00
kavel: 1207
Rie Cramer - Elfjes
-Lithografie op Chine appliqué, ca. 1906. 25 x 15 cm. -

verkocht € 200,00
kavel: 1208
Rie Cramer - Naakte vrouw
-Ets, ca. 1935. 11,5 x 6,3 cm. Sign. r.o. In passe-partout. -
€ 100 - € 150
kavel: 1209
Rie Cramer - Meisje met harlekijn
-Ets, ca. 1935. 12,5 x 12,5 cm. Signatuur rechtsonder. In passe-partout. -

verkocht € 125,00