1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

[1700 - 1712] [1713 - 1722] [1723 - 1732] [1733 - 1742] [1743 - 1752] [1753 - 1762] [1764 - 1773] [1774 - 1783] [1785 - 1794] [1795 - 1799]
kavel: 1700
[Vervallen]
-M.C. Escher (1898-1972) "Orde en and Chaos II". -
€ 0 - € 0
kavel: 1701
Boris Grigorieff - Boui Bouis
-Berlijn, Petropolis / Razum Verlag, 1924. 64 pp. en 27 litho's. Oplage 500 (ongenumm.) ex. In oorspronkelijk blauwpapieren band met vergulde titel. Folio (37,5 x 28,5 cm.).-

verkocht € 250,00
kavel: 1703
Willy Belinfante (1922-2014)
-Het Wetboek. Kleurenets, 25/70. Gesigneerd r.o. 42 x 32 cm. In passe-partout in lijst achter glas. Lijst 65 x 50 cm. -

verkocht € 75,00
kavel: 1704
Gertie Bierenbroodspot (1940)
-Pompeï. Krijttekening op papier, 1998. 30 x 26 cm. Gesigneerd en gedateerd aan onderzijde. In passe-partout in lijst achter glas. Lijst 63 x 49 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1705
Gertie Bierenbroodspot (1940)
-Palmyra 1997. Rubbing op rijstpapier. 48 x 20 cm. Lijst 74 x 55 cm. -
€ 80 - € 150
kavel: 1708
Kalender 1926 met houtsnedes H. v.d. Stok
-Kalender Fa. Laurens Jansz. Coster, 's-Gravenhage in 12 bladen met houtsnedes van vogels door H. v.d. Stok. Koordgebonden aan bovenzijde. Fraai exemplaar. 34 x 19 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 1709
Klaas Gubbels (geb. 1934). (Vier stoelen rond een tafel)
-Houtsnede, 38,5 x 60 cm., gesigneerd en gedateerd ’03 en 19/55 in potlood, in lijst.-

verkocht € 200,00
kavel: 1710
Jean Albert Pougny (= Ivan Albertovich Puni) (1892-1956). (Kleding en masker op stoel).
-Kleurenlitho, gesigneerd "Pougny" op de steen/ plaat, 45 x 25 cm., onder passe-partout en in lijst.-

verkocht € 70,00
kavel: 1711
Monogrammist "CM" (1ste helft 20ste eeuw). "Schrijfmachine-teekening".
-Volledig met een schrijfmachine gefabriceerd gezicht op fabrieksgebouwen aan een kade, getiteld, gemonogrammeerd en gedateerd "Juni '32" in pen, 16 x 19 cm. (opgeplakt en met punaisegaatjes in de hoeken).-

verkocht € 70,00
kavel: 1712
[Design] Gispen's Stalachrome Kantoormeubelen
-Catalogus no 3, 1938. 48 pp. Geniet. Fraai vormgegeven, in goede conditie. -

verkocht € 220,00