1-111 Kinderboeken

[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 100] [101 - 110] [111 - 111]
kavel: 1
[Petronella Moens] Zes titels: (1) Letter-looveren.
-Gestrooid voor mijne jonge landgenooten, door Petronella Moens. Met gekleurde platen. Amsterdam, C. Schaares, 1826, (IV),184p., met handgekleurde, gegraveerde titel en 4 handgekleurde, gegraveerde platen, oorspronkelijk karton, klein 8vo (zeer goed exemplaar).-
€ 70 - € 140
kavel: 2
[Edmund Dulac] Arabische Nachtvertellingen
-Laurence Housman. Platen van Edmund Dulac. Nr. 3 van 100 exemplaren voor de Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen, MXMVII. Folio, 99 pp. Jugendstil-band met vergulde bandtekening, tipped-in plaat van Dulac. Bijzonder goed bewaard gebleven exemplaar van dit album.-
€ 200 - € 400
kavel: 3
Lot van 6 prentenboeken: Bellen Blazen
-Door Marianne. Amsterdam, H.J.W.Becht, ca. 1895. 14 pp. 4to, minimale gebr. sporen, goed ex. + De Guitenstreken van Hans en Frans met versjes van Stella Mare. Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, 1902. 4to. Platten met gebr. sporen, vooral aan onderzijde wat smoezelig, verder goede conditie + Een Heerlijk Reisje. Almelo, W. Hilarius Wzn., ca. 1895. Geniet, 4to. Platten met wat vochtplekken, binnenzijde goed + Boos Liesje. Marie Hildebrandt. Met Platen van Elsa Grace, 1e dr., 1907 + Een prettig dagje op bezoek. Fraai gekleurde platen met versjes van F.h. van Leent. Tiel, H.C.A. Campagne & Zoon, 1895. 4to, 14 pp. Platten met gebr. sporen, binnen goed - en Een bezoek op het land. Een prentenboek voor Aardige Kinderen. Door Viola. B. Jacobs, Groningen, ca. 1895. 8 pp. 4to, oblong. -
€ 75 - € 150
kavel: 4
Lot van 7 kinderprentenboeken
-A is een aapje. Neerland's Prentenboek. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1900. 10 pp. Enkele aantekeningen en streken in HB-potlood, voorts goed + Draai het Wieltje nog eens om. Met 8 gekleurde plaatjes. J. Vlieger, Amsterdam. 16 pp. Licht gebr. sporten + Prentenboek voor brave Kinderen I. Muuhlen & Leendertz te Issum, ca. 1870. 10 pp. Fraai gelithografeerde uitg. + Vermaak voor de Jeugd. Uitg. onbek., ca. 1890. Met 6 gelith. pag. + Geschiedenis van den Trouwen Caro. Suze Andriessen. Amsterdam, Tj. van Holkema. 15 pp. Met 6 chromolitho's. Mooi ex. - en 2 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 5
Lot van 9 kinderprentenboeken
-Alweer wat nieuws. Rijmen voor de jeugd door J.J.A. Goeverneur met 16 plaatjes. Deventer, H.J. ter Gunne, ca. 1890. 18 pp. + Het oude Manneke in 't Bosch. Uitg./schrijver onbek., ca. 1890. 10 pp. Met 6 gelith. platen + Jan Klaasen. J. Vlieger, Amsterdam, Amand. Lith, ca. 1885. 8vo, 6 pp. + De Deserteur. [Idem] + Oude Moeder Lot en haar Hond. Met zes gekleurde plaatjes. uitg./ schrijver onbek, 6 pp. + Prenteboek III, Mühlen & Leendertz te Issum, ca. 1880. 8 + 8 (litho's) pp. + Voor Kleine Kleuters met rijmpjes van Tante Riek. H.J.W. Becht, Amsterdam, ca. 1900. 8 pp. + Torentje, Torentje. Bossekruid, of het eerste prentenboek op moeders schoot. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1900. 16 pp. Als nieuw - en Willemine en hare tweede Moeder, Fanny, Alkmaar, P. Kluitman, ca. 1900. 24 pp.-
€ 75 - € 150
kavel: 6
Robinson Crusoë
-The Story of Robinson Crusoe. London, Tom Smith, ca. 1890. Miniatuur uitgave (53 x 71 mm.). 12 pp. Klein hapje uit zijkant voorplat + Le Robinson Hollandais or Journal d'un marin naufragé ouvrage amusant et moral en prose et en vers. Orné de gravures rédigé par G.C. Verenet, Amsterdam, Schmidts & comp, 1824. xvi, 384 (2) pp. 4to, in eenvoudig 19e-eeuws kartonnen volksbandje + Robinson Crusoe with "Come to Life" Panorama. Raphael Tuck & Sons, London, ca. 1930. Met double-page pop-up. In halflinnen + The Swiss Family Robinson. Jean Rudoph Wyss, ills. Milo Winter. Rand McNally & Company, Chicago, 1916. 441 pp. Iets los in boekblok, licht sleets op voorplat. -
€ 80 - € 150
kavel: 7
Drie diverse titels: (1) The Golliwogg's "auto-go-Cart".
-Pictures by Florence K. Upton. Verses by Bertha Upton. Londen etc., Longmans, Green & Co., (1901), 66 p., met 30 kleurenlithografische illustraties (29 over de volledige pagina en één dubbel-pagina), de overige pagina's met de tekst en elk met een kleine illustratie in bruin, oorspronkelijk geïllustreerd kleurenlithografisch karton met linnen rug, oblong 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 8
Lot van 10 (zeldzame) items: (1) De vrolijke pretmaker in gezelschappen.
-Inhoudende: zestig gezelschapsspelen, 75 pand-inlossingen, tien profeteerkunsten (...) een nieuwen alphabetischen droomuitlegger en 75 toasten en tafelzangen. Veel verbeterd door J. Schenkman. Vierde druk. Amsterdam, gedrukt bij gebr. Van Asperen van der Velde voor G. Theod. Bom, z.d. (ca. 1860), VIII,168,(8) p., contemporain halflinnen, klein 8vo.-
€ 70 - € 140
kavel: 9
Kochbuch für kleine und grosse Mädchen
-von Tante Adolphine. Chemnitz, B. Richter's Verlag, 1893. 57 (8) pp. 8vo, in halflinnen. Band wat van kleur verschoten + Haus-und Kindermärchen. Herausgegeben von Emil Fruohlich. erlangen, verlag von Carl Bender, [1838]. 8vo, 72 pp. Met o.a. Das Muahrlein von Sneewittchen en Der Wolf und die Ziege und ihre sieben Jungen. Rug hersteld - en 1 andere.-
€ 50 - € 80
kavel: 10
Lot van 3 kinderprentenboeken
-Met dezen Trein! H.J. Tiemersma. B. Jacobs, Groningen, ca. 1890. Oblong, 14 p. Gelith. omslag. Net exemplaar + Dappere Kerels. E. Heimans. Amst., H.J.W. Becht, z.d. (ca. 1895). 3de druk, 14 p. fraaie gelithogr. illustraties in kleur, orig. gelithografeerd omslag, oblong 4to + "De kleine Schilder" Alkmaar, P. Kluitman, ca. 1900. Oblong quarto met 4 kleurvoorbeelden en 4 platen.-
€ 70 - € 120