893-959 Cartografie en atlassen

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
[893 - 904] [905 - 914] [915 - 924] [925 - 934] [935 - 944] [945 - 954] [955 - 959]
kavel: 925
[Nederlanden. Elwe] Compleete zak-atlas, van de zeventien Nederlandsche Provinciën,
-begreepen in XXXI, zeer naauwkeurig en zindelyk in 't koper gebragte kaarten, op nieuw vervaardigd, naar de laatste verbeteringen van de Heeren Fraex, Bachine, en andere voornaame aardryks-kundigen (...) benevens eene korte beschryving der XVII Nederlandsche Provinciën (...). Amsterdam, Elwe en Langeveld, 1786, 239 (1) tekstp., met de volgende handgekleurde dubbel-p. gravures: titel, 29 uitslaande kaarten (w.o. een wereldkaart en 4 kaarten van de continenten) en 2 uitslaande "Steedewyzers", contemporain halfleer met titelschildje.-

verkocht € 600,00
kavel: 926
De nieuwe haven van Texel
-met het Dorp 't Schilt in 't verschiet. Mathias de Sallieth (1749-1791), P. Yver, J. Smit & Fils, F.W. Greebe, 1781. Ets, 28 x 39 cm. Buitenblad 38 x 54 cm.-

verkocht € 160,00
kavel: 927
Texel, op het nieuwe Veer te zien
-Mathias de Sallieth (1749-1791), P. Yver, J. Smit & Fils, F.W. Greebe, 1781. Ets, 28 x 39 cm. Buitenblad 38 x 54 cm.-

verkocht € 150,00
kavel: 928
Kust van Friesland, naby Harlingen
-Mathias de Sallieth (1749-1791) naar H. Kobell junior. P. Yver, J. Smit & Fils, F.W. Greebe, ca. 1781. Ets, 28 x 39 cm. Buitenblad 38 x 54 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 929
Haven van den Briel
-Mathias de Sallieth (1749-1791) naar D. de Jong, P. Yver, J. Smit & Fils, F.W. Greebe, ca. 1781. Ets, 28 x 39 cm. Buitenblad 38 x 54 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 930
Topografische detailkaarten Zuid-Holland
-Schaal 1: 25.000. 4 segmenten op linnen (totaal 25 x 41 cm.). Topografische dienst, 1940-1970, ca. 300 stuks; waarvan een aantal dubbel en diverse op Schaal 1: 50.000. 16 segmenten op linnen 1900-1920.-

verkocht € 150,00
kavel: 931
Topografische detailkaarten Noord-Holland
-Schaal 1: 25.000. 4 segmenten op linnen (totaal 25 x 41 cm.). Topografische dienst, 1940-1970, ruim 300 stuks; waarvan een aantal dubbel en diverse op Schaal 1: 50.000. 16 segmenten op linnen 1900-1920.-

verkocht € 260,00
kavel: 932
Topografische detailkaarten Friesland
-Schaal 1: 25.000. 4 segmenten op linnen (totaal 25 x 41 cm.). Topografische dienst, 1940-1970. Bijna 300 stuks; waarvan een aantal dubbel en diverse op Schaal 1: 50.000. 16 segmenten op linnen 1900-1920.-

verkocht € 190,00
kavel: 933
Topografische detailkaarten Groningen
-Schaal 1: 25.000. 4 segmenten op linnen (totaal 25 x 41 cm.). Topografische dienst, 1940-1970. Ruim 300 stuks; waarvan een aantal dubbel en diverse op Schaal 1: 50.000. 16 segmenten op linnen 1900-1920.-

verkocht € 400,00
kavel: 934
Topografische detailkaarten Drenthe
-Schaal 1: 25.000. 4 segmenten op linnen (totaal 25 x 41 cm.). Topografische dienst, 1940-1970. Ca. 300 stuks; waarvan een aantal dubbel en diverse op Schaal 1: 50.000. 16 segmenten op linnen 1900-1920.-

verkocht € 280,00