[903] [904] [905] [906] [907]
kavel: 905 verkocht € 420,00

[Frankrijk. Gravius] Zak-atlas van Frankryk,

en deszelfs veroverde en aangrenzende landschappen, zeeën en rivieren. In XXI aan elkander sluitende kaartjes, ten gebruike van militaire officieren, reizigers en beoeffenaars der geographie. Vooraf gaat eene generaale kaart des lands./ Atlas portatif de France (...). Amsterdam, N.T. Gravius, z.d. (in of na 1777), (12) p. met Franse en Nederlandse tekst gevolgd door een uitslaande letterduk tabel van de departementen, voorts met de volgende dubbel-p. en (groot) uitslaande handgekleurde kaarten: overzichtskaart en 21 deelkaarten, ten slotte nog een uitslaande plaat met schaalstokken, contemporain verguld half schapenleer over houten platten, smal 8vo.
Kaart 1 klein hoekje in de marge gescheurd. Scheurtje in ca. 1 cm. van de benedenmarge van het boekblok; beschadiging aan hoeken van platten en bovenkant van rug. Toch een goed exemplaar van een zeldzame zakatlas. Stempel boekwetenschapper Jos. M.M. Hermans op titelpagina.