[906] [907] [908] [909] [910]
kavel: 908 verkocht € 80,00

[Blaeu] Deelkaart Delfland, Schieland met o.a. Rotterdam, Delft en Den Haag

Delflandia, Schielandia et Insulae trans Mosam illis objacentes ut sunt Voorna, Overflackea, Goerea, Yselmonda etc. Willem Blaeu (gesigneerd in de kaart: Guilj. Blaeuw). Amsterdam, ca. 1640. Origineel gekleurd. Ingelijst met passe-partout achter glas. Lijst 62 x 73,5 cm.; de kleuring enigszins verschoten.