[907] [908] [909] [910] [911]
kavel: 909 verkocht € 330,00

[Blaeu] Provincie Noord-Holland met inzetje Waddeneilanden

Hollandia Comitatus. Willem Blaeu (gesigneerd in de kaart r.o.: Guiljelmum Blaeu). Amsterdam, ca. 1640. Origineel gekleurd; diverse cartouches, wapen van het Graafschap Holland, div. kompasrozen en een inzetje van de Waddeneilanden Texel, Vlieland en Terschelling. Ingelijst met passe-partout achter glas. Lijst 63 x 75 cm.