[908] [909] [910] [911] [912]
kavel: 910 verkocht € 90,00

[Blaeu] Deelkaart Zuid-Holland en de Biesbosch, met o.a. Dordrecht en Breda

Zuydhollandia stricte sumta. Blaeu (gesigneerd in de kaart r.o.: Guiljelmus Blaeu). Amsterdam, ca. 1640. Originele kleuring. Ingelijst met passe-partout achter glas. Lijst 62 x 74 cm. Cartouche met titel r.b. Kompasroos. Lijst met minimale besch.