[899] [902] [903] [904] [905]
kavel: 903 verkocht € 1700,00

Atlas Le Rouge: Brabant, Holland, Zeeland

Atlas zonder titel (als uitgegeven) met 5 kaarten van Brabant, 1747, 12 kaarten van Holland met Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel, 1748, en 10 kaarten van Zeeland, 1748. Groot folio (57 x 39 cm.), half-leer, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde platten en compleet met 27 kaarten in randkleuring.
2 van de 5 Brabant-kaarten met titel, de Hollande-kaart getiteld: La Hollande en 12 feuilles (kaart 1 met titel in groot cartouche en overzichtskaartje als inzetje), de Zelande-kaart getiteld: Topographie de la Zelande en 9 feuilles samen met de overzichtskaart La Zelande uit 1747. De schutbladen met beschadiging. De kaarten in zeer goede staat; de deelkaarten van Zeeland op iets kleiner formaat.