[909] [910] [911] [912] [913]
kavel: 911 verkocht € 130,00

[Janssonius. Zeeland] Zelandia Comitatus

Joannes Janssonius (gesigneerd in de kaart in de cartouche met de opdracht aan Johannes de Knuyt). Amsterdam, 1637. Randgekleurde kopergravure. Ingelijst in passe-partout achter glas. Lijst 65 x 75 cm. 2 cartouches, scheepjes en kompasroos. Kleine scheurtjes in en bij middenvouw, extra vouwen zichtbaar bij middenvouw.