[910] [911] [912] [913] [914]
kavel: 912 verkocht € 200,00

[Mercator. Zeeland] Zelandia Comitatus

Gerard Mercator (gesigneerd in de kaart r.o.). Uitgave Janssonius/Hondius. Amsterdam, 1630. Kopergravure, originele kleuring met latere bijkleuring. Ingelijst in passe-partout achter glas. Lijst 63 x 76 cm.