[911] [912] [913] [914] [915]
kavel: 913 verkocht € 320,00

[Ortelius. Zeeland] Zelandicarum Insularum exactissima et nova descriptio

Auctore D. Jacobo a Daventria. Abraham Ortelius. Antwerpen, ca. 1590. Origineel handgekleurde kopergravure met latere bijkleuring. Ingelijst in passe-partout achter glas. Lijst 59 x 71 cm. Middenvouw met beschadiging aan onderkant. Toegevoegd: Descrittione del l'Isole Selandie. Porcacchi, ca. 1600. Ingelijst.
(totaal 2)