[914] [915] [916] [917] [918]
kavel: 916 verkocht € 200,00

Diverse ingelijste kaarten, 16de-20de eeuw

1. Staveren [Stavria] Friesland. Braun en Hogenberg, Keulen, ca. 1590; 2. The Seven United Provinces with the Austrian, French & Dutch Netherlands. Jefferys, London, 1752; 3. Seelands südlicher Theil oder die Inseln Süd Beveland, Tholen, Wolfersdyk und S. Philipsland. No. 617. Reilly, Wien, 1791 en 4 andere.
Alle ingelijst, verschillende formaten en technieken. (totaal 7)