[915] [916] [917] [918] [919]
kavel: 917 verkocht € 110,00

[Schönberg (1901-1944). Zeeland] Gezicht op de Zeeuwsche Eilanden en Stroomen

Rodolphe Schönberg (Brussel, 1901-1944). Gesigneerd in de plaat R. Schönberg. 1940. Kleurenets, zicht (in vogelvlucht) op de Zeeuwse eilanden en stromen en de wapens van Zeeland en 12 Zeeuwse steden. Ingelijst in passe-partout achter glas. Lijst 57,5 x 69 cm.