1000-1062 Strips

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1000
Wonderland
-Gratis bijblad van "De Dag" ..iederen donderdag. Nr. 68 t/m nr. 79, 19 okt. 1938-4 januari 1939. Met o.a. Popeye en Een avontuur van Barabas, meerdere figuren van Disney + 26 sept. 1940-27 november 1940. Met o.a. de Familie Trullemans en De avonturen van het populaire Koninske, O. Soglow + 4 dec. 1940-19 maart 1941 met op elke openingspagina van het blad de strip Pinocchio, Walt Disney. Alle drie banden in halflinnen met gemarmerde platten uit de tijd. Folio. Enkele scheurtjes, een pagina met plakband gerest. en enkele tekeningen ingekleurd. Verder nette exemplaren.-
€ 100 - € 200
kavel: 1001
Jeugdwereld/Dikkie Dapper Krant + Tombola
-Jeugdwereld/Dikkie Dapper Krant, bijlage van Vizier, 1950/51. Nrs. 36 en 37 van Jeugdwereld, het daaropvolgende overgangsnummer naar de Dikkie Dapper Krant; hiervan nrs. 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 19, 20, 22, 49, 55. Strips van Bram Ohm en A.A. Tadema - en bundeling Tombola. Spaarnestad, Libelle, 1953-54. Vrijwel complete reeks. Nr. 3 t/m 28 (van 36 uitgegeven nummers), privé gebonden (band zonder voorplat, alle aanwezige nummers compleet).-
€ 70 - € 120
kavel: 1002
Hergé - Kuifje
-Gekartonneerde reeks met rode rug, ca. 1953-1960. Eerste 19 delen, waarvan deel 15) Het Zwarte Goud, 16) De Zaak Zonnebloem, 17) Cokes in Voorraad, 18) Raket naar de Maan en 19) Mannen op de Maan in eerste druk - en 5 andere waaronder de eerste druk van deel 21 (sc), De juwelen van Bianca Castafiore.-
€ 200 - € 400
kavel: 1003
Pourqoi-Pas reeks dl. 1-4
-Lombard, 1963-1965. Complete serie met 1) Berck: Hansje en de gouden Ibis; 2) R. Macherot: Clifton tegen de Spionnen; 3) L. & F. Funcken: De Eed van de Boogschutter; 4) De Avonturen van Toenga, de Wilde Horde. Serie is in uitzonderlijk goede staat, vrijwel winkelnieuw.-
€ 125 - € 250
kavel: 1004
Stripweekblad Poep
-Nr. 0, 1981. Losse nrs. f27,20, abonnees: liever niet. 32 p., geniet. Uitgave t.g.v. het afscheid van Frits van der Heide als hoofdredacteur van Eppo. Met medewerking van Don Lawrence, Martin Lodewijk, Toon van Driel e.a. -
€ 100 - € 200
kavel: 1005
[Lilliputreeks] Sigurd
-Deel 1 t/m 71, Hansrudi Wäscher, Walter Lehning, 1959-1960. Deel 28 ontbreekt. Bijna complete reeks in uitzonderlijk goede conditie + deel 1 t/m 5, 1962. -
€ 100 - € 200
kavel: 1006
[Lilliputreeks] Akim de Held van de Jungle
-Deel 1 t/m 78. Hansrudi Wäscher, Walter Lehning, 1953-54. Complete reeks. Deel 12 met kleine besch., verder in uitzonderlijk goede conditie.-
€ 100 - € 200
kavel: 1007
Henk Sprenger - Kick Wilstra
-Het Parool, ca. 1955-60. Deel 1-18. Oblong, geniet. Complete set in zeer goede staat.-
€ 70 - € 120
kavel: 1008
[Lilliputreeks] Tibor zoon van het oerwoud
-Deel 1 t/m 50. Hansrudi Wächsler, Walter Lehning, 1959-1960. Deel 1 minimaal besch. met kleine deukjes, overige delen uitzonderlijk mooi.-
€ 80 - € 150
kavel: 1009
[Lilliputreeks] Akim Nieuwe Avonturen
-Walter Lehning, 1955-59. Nummers 2 t/m 32, 34 t/m 46, 48, 49, 50, 58 t/m 109, 111, 112, 113, 129, 130, 131, 144 t/m 196. Alle in zeer goede tot mint staat.-
€ 200 - € 400