2600-2719 Varia

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 2696
[Motor/ Aviatie/ Automobilia] Motor 1918
-Verlag von Otto Maier in Ravensburg, 1918. Ingebonden halve jaargang van het tijdschrift Motor met ruim 400 (!) pagina's met reclames van auto's, motoren, vliegtuigen etc., veelal door tekenaars als Fred Neumann, Friedrich Hollmann, Carl Koch, Fries, Behrmann en von Loewe. Compleet in rood halflinnen met gemarmerde platten.-

verkocht € 320,00
kavel: 2697
[Fysiotherapie] The Construction and Reconstruction of the Human Body
-A manual of the therapeutics of exercise. Eugen Sandow, with a foreword by Sir Arthur Conan Doyle, London, John Bale, sons and Danielsson, ltd., 1907. xxiv, 164 pp. 4to in rood linnen met schrijversportret en div. fotopagina's. Incl. pop-up van mannelijk lichaam naar voorbeeld van (bodybuilder) Sandow. Rug licht besch., voorts goed.-

verkocht € 120,00
kavel: 2698
[Beweegbare boeken] Grande encyclopédie pratique de Mécanique et d'électricité
-Aristide Quillet, Paris, 1913. Atlasdeel met 20 uitklapbare elementen waaronder een schip, zeppelin en auto. In orig. blauwlinnen met vergulde rugtitel en bandopdruk. Net exemplaar - en Sijthoff's Beweegbare Modellen van Hedendaagsche Techniek; Typendruktelefgraaf van Hughes. Leiden, A.W. Sijthoff, ca. 1915. Omslag wat gehavend, beweegbaar model goed. -

verkocht € 160,00
kavel: 2699
A Fazenda Moderna
-Guia do Criador de Godo Bovino no Brasil. Eduardo Corium, Brussel, typografie V. Verteneuil & L. Desmet, 1913. 376 pp. In leer met reliëfdruk en vergulde bandversiering. Net exemplaar.-
€ 65 - € 110
kavel: 2700
Panopticum en Rariteitenverzamelingen
-Museum Spitzner. Algemeene Katalogus verzameling van pathologische ontleedkunde en sociale gezondheidsleer van dokter Spitzner, ca. 1900. 32 pp. + Beschrijvende Katalogus der verzamelingen van zaal: no 2 (water- en geslachtsziekten), ca. 1900. 29,(2) pp. - en 2 andere + Nederlandsch Panopticum, Amsterdam. Catalogus van de verschillende beelden en groepen met geschiedkundig overzicht, ca. 1910. 32 pp. - en 4 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 2701
[Orchideeën] Praktische Studien an der Familie der Orchideen, nebst Kulturanweisungen
-Praktische Studien an der Familie der Orchideen, nebst Kulturanweisungen und Beschreibung aller schönblühenden tropischen Orchideen. J.G. Beer, Wien, Carl Gerold & Sohn, 1854. x, 334 pp. In wat verschoten halfleer, ex libris slordig uitgehaald, verder goed ex. + Lobelia ou recueil d'observations de Botanique et spécialement de tératologie végétale, Ch. Morren. Met een portret van de auteur en 14 gravures, Bruxelles, M. Hayez, 1851. 4to, halflinnen, xxv, 206 pp. -

verkocht € 60,00
kavel: 2702
[Geneeskunde] Voyages Ches les Lépreux: Les Lépreux de Scutari près Constantinople
-Par le Dr. Zambaco Pacha, Constantinople, Typ, Zareh, Imprimeur de la société impériale de Médecine, 1891. Dédicace in Arabisch op titelpagina. 120 pp. Kl. 4to, herbonden in halfmarokijnen band.-
€ 80 - € 150
kavel: 2703
[Pulp] De Oorlogs-spion 1 Augustus - 31 December 1914
-Jules Verbeeke. Oorspronkelijk verhaal van den Wereldoorlog van 1914 door Dewael-Grootenburg. Van Luxemburg naar Visé. Uitgave van den Roman-Boekhandel, Heerengracht 313, Amsterdam. Alle 19 delen die het jaar 1914 beslaan, elk 32 pp. met losse voorplaat in rood-linnen gebonden met vergulde titel. -

verkocht € 80,00
kavel: 2704
[Paardenrassen] Otto Eerelman
-Paardenrassen. Kunstalbum van een en veertig afbeeldingen naar schilderijen van Otto Eerelman met beschrijvingen door E.A.L. Quadekker. Chromo-lithographieën van J.L. Goffart. Zutphen, Schillemans & Van Belkum, [ca. 1900].-

verkocht € 3200,00
kavel: 2705
[Botanie. Brazilië] A Flora do Planalto Central do Brasil. Aquarelas Therese von Behr.
- Luiz Carlos Behring Nasser. Brasilia, CEBRAC/ Paralelo 15, 1999, 181,(2) p., met 82 platen naar aquarellen van Von Behr, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot folio.-
€ 70 - € 140