2600-2719 Varia

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 2706
[Waterbouwkunde. Henket, Schols & Telders] 12 delen uit de reeks, incl. 5 platendelen
-Bevat o.a.: (1-2) Waterbouwkunde door N.H. Henket, Ch. M. Schols en J.M. Telders. Vierde deel. Afd. XVa - Wegen. 1. Traceeren, aardebaan, gewone wegen. Den Haag, gebroeders van Cleef, 1885, 1 tekstdeel en 1 platendeel, tekstdeel: XIX,(1),797 p., met 1 uitslaande tabel, oorspronkelijk linnen, 4to; platendeel: 28 dubbel-p. gelithografeerde platen, oorspronkelijk goudgeletterd linnen uniform met het tekstdeel, folio (banden met vlekken/ verkleuringen).-

verkocht € 70,00
kavel: 2707
[Design] Interieurs
-14 interieurfoto's 1983 van firma Noteborn gezonden naar de winkel Gulden Interieur ter promotie met o.a. een foto met Paul Kingma met plastiek + 6 catalogi Girogetti , Artemide, Minotti etc. uit jaren 1990-2002 - en 2 horloges Rolf Benz.-
€ 60 - € 90
kavel: 2708
Hoogeveen's Leesmethode, ansichtkaarten
-1) Hoogeveen's Leesplankje 'Aap-noot-Mies', J.B. Wolters' Uitgevers-Maatschappij. Groningen, Den Haag, ca. 1931. 30 x 22,5 cm. Afbeeldingen op enkele plekken licht beschadigd; 2) Letterdoosje, bij Hoogeveen's verbeterd leesplankje. J.B. Wolters', Groningen, Den Haag, ca. 1931. Blik met letterkaartjes van pletbord. 7,5 x 2,7 cm (2x); 3) Kaartenalbum 'Cartes Postales', met 321 ingestoken en 78 losse kinder-ansichten, stadsgezichten, folklore aan Gerri Meijer uit Utrecht. Oblong folio, linnen, 27,5 x 38 cm. Voornamelijk jaren 20 en 30, enkele ex. uit de jaren 40 en 50. -

verkocht € 100,00
kavel: 2709
Design
-Simply Droog. Simply droog. 10 + 1 years of creating innovation and discussion. Ramakers, Renny (ed.), 2005. 272 pp. + A Human Touch. Droog, 2006 + 4 Vitra Design Catalogi, ca. 2002-2005 - en 1 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 2710
Reclameblikken
- Lot met 20 reclameblikken waaronder Lion Toilet Powder, Purol Huidpoeder en Bensdorp Croquetten (deze met veel besch.).-

verkocht € 110,00
kavel: 2711
Kaffe Klexbilder
-humoristische Handzeichnungen von W. v. Kaulbach, Echter und Muhr. Nach den im Besitz der Königl. National-Galerie befindlichen Originalen. In Lichtdruck reproducirt von W. Fisch. Leipzig, Edwin Schloemp, 1881. 42 pp. Losbladig in halflinnen overslagmap met opgeplakte voorplaat + Münchener Bilderbogen nr. 21, München, Braun & Schneider, ca. 1870. Handgekleurd met 24 Bilderbogen (waarvan 2 licht besch.) + Bewgliche Bilder durch Sand getrieben. Schaukel u. Brunnen. Map met 4 bouwplaten, ca. 1920.-

verkocht € 85,00
kavel: 2712
Boekreclame en Gebruiksgrafiek
-Archiv für Buchgewerbe und Gebrauchsgraphik. Verlag des Deutschen Buchgewerbevereins zu Leipzig. 70. Jahrgang, 1933 Heft 3. 122 pp. + Archiv für Buchgewerbe. Verlag des Deutschen Buch-Gewerbevereins Leipzig, Heft 11/12. Jahrg. 1913, Band 50. Achterzijde ontbr. + Buch-und Werbe-Kunst. Heft 5, 1936. 192 pp. + Graphica. Oct. 1948; Dec. 1949; Dec. 1950; Sept. 1951.-

verkocht € 100,00
kavel: 2713
Houten schooltas
-19de eeuw, Hindeloopen. Met voorstelling van een zeilschip op de deksel, omrand met Hindelooper motief. 22 x 11,5 x 45 cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 2714
Houten schooltas
-19de eeuw. Met voorstelling van een zeilschip, front en zijpanelen met bloemmotief beschilderd. 25,5 x 8 x 44,5 cm. -

verkocht € 70,00
kavel: 2715
Houten schooltas
-Begin 20ste eeuw. Schuifdeksel met een in hout uitgesneden beschilderde voorstelling van een visser, met bloemmotief aan de onder- en bovenzijde van de voorstelling. 20,5 x 9 x 53 cm. -

verkocht € 70,00