2600-2719 Varia

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 2613
[Automobilia] Rover
-Lot van 28 reclames van Britse en Amerikaanse auto's, o.a. Vauxhall, Morris, Rover en Caddilac uit jaren 40/ 60. Alle reclames uit tijdschriften. Alle in passe-partout in lijst. Afm. lijst variërend maar meest ca. 40 x 50 cm. (totaal 28)-

verkocht € 120,00
kavel: 2614
[Architectuur] Bouwtekeningen Nederland
-Gedetailleerde ontwerptekeningen van architectonische elementen als erkers, overkappingen en schuifdeuren, maar ook flats en woningen. Gemaakt voor studie aan de MTS Rotterdam, Afdeling Bouwkunde. Pen op dik papier, deels in kleur uitgewerkt. Gesigneerd W. v.d. Gijp/ Gyp, gedateerd 1920-1926. Deels gevouwen, verschillende formaten, de grootste (uitgevouwen) 142 x 97,5 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 2615
[Muziek] Zeven zeer diverse items: (1) (Vier portretten van een onbekende violist).
-Vier bewerkte foto's op één kartonnen blad, gesigneerd "J. Magna" (?) en "1925 fot." in potlood rechts onder (iets smoezelig).-
€ 70 - € 140
kavel: 2616
Knipselkunst
-Maria met kind "S Maria Suift". Eerste helft 19de eeuw. Afm. 25 x 14 cm. In lijst achter glas - en 1 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 2617
[Typografie. Reclame-ontwerpen] Neue Schriften Firmenschilder (lot van 3)
-Neue-Schriften Firmenschilder. Kunstgewerbe-Verlag Gerhard & Co, Bielefeld, ca. 1910. Halflinnen touwgebonden map, kl. 4to, met 73 (van 76) bladen, deels ontworpen door A. Schulze, Berlin-Zürich + Serie 3 uit de reeks, compleet met 40 platen - en Serie 4, compleet met 40 platen.-

verkocht € 280,00
kavel: 2618
[Genealogie en heraldiek. Rietstap] Wapenboek van den Nederlandschen Adel,
-met genealogische en heraldische aanteekeningen, door J.B. Rietstap. Groningen, J.B. Wolters, 1883-1887. 2 delen, XIV,239,(5); VI,334,(22) p., met in prachtige chromolithografie (met goud en zilver): 2 ongenummerde platen met koninklijke wapens, 100 platen en 3 bijvoegsels elk met 6 wapens, oorspronkelijk uniform zeer rijk verguld en gedecoreerd half marokijn door A. Schmidt Gravir Anstalt Leipzig, alle sneden verguld, groot folio.-

verkocht € 440,00
kavel: 2619
[Genealogie en heraldiek. Vorsterman van Oijen] Stam- en wapenboek
-van aanzienlijke Nederlandsche familiën met genealogische en heraldische aanteekeningen, door A.A. Vorsterman van Oijen. Groningen, J.B. Wolters, 1885-1890, 3 delen, (8),359,(4); (10),415; (8),502,(19) p., met 104 chromolithografische platen met elk 6 wapenschilden, oorspronkelijk uniform rijk verguld halfleer, deel 3 alle sneden verguld, groot folio.-

verkocht € 420,00
kavel: 2620
[Militaria] Afghaans Bommentapijt
-Geweven tapijt, Afghanistan, ca. 1990. Handgeknoopt bidkleed met voorstelling van Afghaanse landkaart en de naam Tora Bora, raketwerper, helicopters, F-16 en andere militaire voertuigen, vervaardigd n.a.v. de Amerikaanse militaire inval in Afghanistan. Afm. 70 x 100 cm.-
€ 175 - € 350
kavel: 2621
[Botanica] Diverse werken, met o.a. Commercial Gardening
-Commercial Garderning. John Weathers [Four Volumes]. The Gresham Publishing Company, London, 1913. Klein 4to, geïllustreerde linnen banden, uniform gebonden, 12 gekleurde platen, talloze afbeeldingen in de tekst, achterin deel 1 pop-up van aardappelplant met verklarende tekst en achterin deel 4 pop-up van koolplant met verklarende tekst. Samengevoegd met: Glenny's hand-book of practical Gardening. London, C. Cox, [1895], en: The New Flora and Silva. E.H.M. Cox. London, Dulau & Co. 7 delen van deze serie, 1930-39. Met talrijke foto's over de volle pagina buiten de tekst.-
€ 70 - € 120
kavel: 2622
[Botanica] Diverse werken, o.a. British Mosses
-(1) The Vegetable Kingdom, or the structure, classification and uses of plants. John Lindley. London, Bradbury & Evans, 1847. Second edition. 8vo. leer, ca. 500 afbeeldingen in de tekst, lichte gebruikssporen. Goed. (2) Vines and Vine Culture. Archibald F. Barron. London, Journal of Horticulture, 1887. Linnen, geïllustreerd voorplat, afbeeldingen in de tekst. (3) Asparagus Culture. The best methods employed in England and France. James Barnes and William Robinson. George Routledge, New York, London, Manchester. Afbeeldingen in de tekst. (4) Trees and Shrubs Hardy in the British Isles. W.J. Bean. London, John Murray, 1914. 2 delen, uniform gebonden, linnen, titel op rug en illustratie op voorplat in goudopdruk. (5) British Mosses, their homes, aspects, structure and uses. F.E. Tripp. London, Georg Bell and Sons, 1874. Klein 4to, linnen bandjes, titel op rug in goudopdruk, platten met blindstempeling. 39 gelithografeerde en handgekleurde platen over de volle pagina. Goede ex.-

verkocht € 70,00