2600-2719 Varia

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 2633
Tatoeage
-Das Tatauieren. Eine monographische Darstellung vom psychlogischen, ethnologischen (...) Standpunkt aus. Paul Cattani, Benno Schwabe & Co. Verlag, Basel, 1922. 4to, 88 pp. Gebrocheerd + Pierced Hearts and True Love. Hanns Ebensten, Derek Verschoyle, London, 1953. 94 pp. Geb. met (licht besch.) s.o. - en 5 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 2634
[Etnografica] Groenland, emmer en kistje
-Gemaakt van hout versierd met doorgesneden robbentanden, versieringen deels in dierlijke vormen (ijsbeer, walrus, narwal). Groenland, 1932. Diameter emmer (taps): boven 16,5 cm, onder 9,5 cm. Afmetingen kist (l x b x h): 15,5 x 9 x 7,2 cm. Deksel afneembaar. Twee slagtandjes op kistdeksel ontbreken, verder goed.-

verkocht € 600,00
kavel: 2635
[Religie] Liturgische Wandtafeln für den katholischen Religionsunterricht
-Dr. Heinrich Swoboda. Zweite, erweiterte Auflage. Wenen, Heinrich Kirsch, 1903. Oorspronkelijk portfolio compleet met 25 religieuze scènes in kleurenlithografie naar Josef Reich en Richard Jordan. Platen gelijmd op linnen, 58,5 x 69,5 cm. Portfolio 61 x 70 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 2636
Diccionario de Guitarristas
-Domingo Prat, Caa Romero Y Fernandez, Buenos Aires, 1934. 468, (6) pp. Genummerd 577/1605, gesigneerd door de auteur. Groot 4to. Net exemplaar. -
€ 100 - € 200
kavel: 2637
Des Lumieres et des ombres
-Henri Alekan, nouvelle édition, la Librairie du Collectionneur, 1991. 292 pp. Geb. met s.o. -

verkocht € 70,00
kavel: 2638
[Boekband] Het leven van het echtpaar Simon van den Bergh en Elisabeth van der Wielen,
-Voor hun nageslacht geschetst door hun jongsten zoon S. van den Bergh Jr. Zonder uitgever en jaar, gedrukt ter Electrische Drukkerij van Van den Berghs Limited, Rotterdam, (1908), 131,(1) p., met uitslaande stamboom en illustraties, oorspronkelijk rijk verguld vol perkament, alle sneden verguld, folio.-

verkocht € 290,00
kavel: 2639
De Oorlog in Oost-Azië
-(1) Een nauwkeurig overzicht van den geweldigen strijd tusschen Rusland en Japan, verzameld uit de meest betrouwbare bronnen met beschouwingen en illustraties van ooggetuigen. Gos. de Voogt. Antwerpen, de Nederlandsche Boekhandel, [1906]. Groot 4to, half-kunstleer, titel; op rug in goudopdruk, titel met vignetje, 262,(2) pp.; talrijke illustraties in de tekst. Toegevoegd: (2) Studiën betreffende den veldoorlog tusschen Rusland en Japan. H. Wijnaendts. P.H.A. de Ridder. Gebr. Juten, Bergen-op-Zoom, 1907. 4to, gebrocheerd, 247 pp., en (3) compleet met 13 bijlagen, 12 kaarten en div. bijlagen bij de kaarten in rood mapje.-

verkocht € 100,00
kavel: 2640
[Algemeen tijdschrift] De Tijdspiegel, 1879
-De Tijdspiegel. 3 delen. Den Haag, D.A. Thieme, 1879. Groot 8vo, uniform gebonden, half-kunstleren banden, VIII,492; VIII,466 en VIII,480 pp. Tijdschrift, jaarboek met algemene informatie, samenvattingen en wetenschappelijke artikelen m.b.t. Godgeleerdheid, wijsbegeerte, onderwijs, staatkunde, geschiedenis, natuurkunde en letterkunde. Zoals: de kwakzalverij met geneesmiddelen, en vergiftiging door tabak enz. Goede set.-
€ 60 - € 90
kavel: 2641
[Typografie] Vijf titels: (1) H.D.L. Vervliet. Sixteenth-century printing types
-of the Low Countries. Translated from the Dutch manuscript by Harry Carter. Amsterdam, M. Herzberger & Co., 1968, XXV,(1),366 p., contemporain blindgestempeld linnen met stofomslag, folio.-

verkocht € 90,00
kavel: 2642
[Ornithologie] Svenska Faglar
-Deel I-III. M., W. och F. von Wright. Stockholm, Ivar Baarsen, 1927-1929. 3 delen, halfleer, folio. Compleet met 146, 109 en 109 platen.-

verkocht € 320,00