2600-2719 Varia

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 2685
Castrol reclamedisplay
-Blikken display met Castrol-reclame aan beide zijden. Elke kant met twee verdiepingen voor producten. Daarbij 5 Castrol olieblikken (w.v. 2 gevuld). Wakefield & Co, London, jaren 40. Display (h x l x b): 48 x 43 x 38 cm. Blikken in hoogte variërend van 10,8 tot 21 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 2686
Douwe Egberts koffiesilo
-Blikken koffiesilo afgewerkt met koperen baleinen, afneembaar deksel, 2 afneembare koperen scheppen en koperen dispenser. Voorzijde met blikken logo Douwe Egberts aroma koffie. Otto Kind GmbH, Kotthausen BFZ Köln, jaren 20/ 30. Hoogte 88 cm., diameter (taps) boven 41 cm.-

verkocht € 220,00
kavel: 2687
[Judaica en hebraica] 16 titels: (1) Feestviering ter gelegenheid van het 200jarig bestaan
-der Synagoge van de Portugeesch-Israëlitische Gemeente te Amsterdam. Op donderdag 12 augustus 1875 des namiddags ten 12 1/2 ure. Gedrukt door S.I. Ricardo te Amsterdam, 1875, 15 p., oorspronkelijk bedrukt omslag met linnen rug. -

verkocht € 110,00
kavel: 2688
Beweegbare boeken
-Man en Vrouw. Verplaatsbare Afbeeldingen van het Menschelijk Lichaam. I De Man. Met tekst van Dr. Esta. Amsterdam, N.V. Gebr. Graauw's Uitgevers-Maatschappij. Tweede druk, ca. 1900. 16 pp. met man in VI delen open te slaan, met daarin 104 aan te wijzen onderdelen. Langwerpige uitgave (hoogte 49 cm) met gelithografeerd voorplat (in kleur) en linnen rug. Touwgebonden + De Vrouw, idem, maar met XI delen om op te slaan en in totaal 450 aan te wijzen onderdelen.-

verkocht € 100,00
kavel: 2689
[Rotterdam] Rapporten rails in asfaltstraten
-(1) Rapport omtrent de ligging van tramrails in de bestrating en het verschynsel der golfslytage. (2) Rapport omtrent enkele proefnemingen en uitgevoerde werken, voornamelyk van de asphaltafdeeling in 1932 met tijdschema asphalteering Jonkerfransstraat. (3) Verslag van een studiereis naar Keulen, Dusseldorf, Berlyn, Hamburg en Bremen door de commissie inzake ondersteuning der tramrails. 1933 (met foto's). De rapporten en het verslag alle gesigneerd door Ir. F. Ottevangers.-
€ 70 - € 120
kavel: 2690
Aandelen/ Blankettes
-Map met een aantal aandelen en obligaties, waarvan meerdere met coupons en talons en al dan niet gedateerd. Meest Nederlands maar ook een paar Franse en een Belgisch. Alle uit de eerste helft van de 20ste eeuw [1913-1948]. O.a. Obligatie Coöperatieve Aardappelmeelfabriek "De Drie Provinciën" Oostwold (Leek). 1913, Obligatie Geldleening Gemeente Bemmel, 1920, Obligatie Stichting Hilligersbergsch Verbond Bevordering Watersportbelangen. 1936. De Aandelen Machinefabriek J.& H.W. van der Ploeg. Leeuwarden. 1916, N.V. Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg-Maatschappij. Terneuzen. 1921, meerdere aandelen N.V. Droogdok-Maatschappij "Soerabaja". Amsterdam. 1946. Petrole Trust Paris z.d. en andere.-
€ 250 - € 500
kavel: 2691
Postzegels/ Revenuezegels (1880-1900)
-Postzegelalbum met 16 bladen (dubbelzijdig gevuld) met fiscaalzegels uit een groot aantal landen, maar voornamelijk uit Duitsland en Oostenrijk-Hongarije; verder Roemenië, Peru, Mexico, Tsjecho-Slowakije, Frankrijk, Verenigde Staten, Cuba, Argentinië enz.; de meeste gebruikt [ca. 1880-1900].-
€ 250 - € 500
kavel: 2692
Telefoonboeken
-Beroepenlijst voor de plaatselijke telefoondienst Amsterdam, no 110, september 1960 + Het Nuha Adresboek voor Leiden, 1967 + Naamlijst van de Rekeninghouders bij den Postcheque- en Girodienst, 15e druk, 1937.-

verkocht € 110,00
kavel: 2693
La Monacologie ou histoire naturelle des moines
-I. de Born, traduite de l'original Latin par Broussonnet. Herdr. 1784. Nr. 33 van 50 ex. sur papier Whatman, J. Lemonnyer, 1879 + Les Moines comédie satirique écrite par les Pp. Jésuites (...), Rouen, J. Lemonnyer, 1880. Nr. 31 van 50 ex. op papier Whatman. Beide klein 4to in zwart halfleer.-
€ 60 - € 90
kavel: 2695
[Japan jaren 30] Twee Japanse parasolletjes van gebloemde stof, hout en bamboe,
-vermoedelijk jaren 30, lengte 54 en 51 cm.-

verkocht € 60,00