veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 2600-2719 Varia
Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 91 Notice: Undefined index: in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 91 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 92 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 97 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 102 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 104 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 104 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 105 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 107 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 109 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 109
[] [2601] [2602]
kavel: 1994 verkocht € 400,00

[Automobilia] Cadillac

Album met 14 opgeplakte chromolitho's van Cadillacs (ca. 1900-1910). Het album 41 x 56 cm., chromolitho's 26 x 39 cm. De chromolitho's in heldere kleuren met op de achtergrond diverse (Europese) steden in schets. Prachtige uitgave. Het omslag en de bladen met familiewapen: eenden en balken.