veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 2600-2719 Varia
[2646] [2647] [2648] [2649] [2650]
kavel: 2648 verkocht € 320,00

[Zoölogie. Malacologie] Platen uit Histoire physique, naturelle et politique de Madagascar

27 handgekleurde lithografieën, genummerd 1-26 en 24a, 4to, in modern portfolio. Uit: H. Crosse & P. Fischer. Histoire physique, naturelle et politique de Madagascar: Mollusques (Atlas). Paris, Grandidier, z.d. (1889).
Eerste plaat licht smoezelig, pl. 11 iets roestvlekig als gebruikelijk, meeste platen vrij net. Zeer zeldzame complete set van de prachtige, gedetailleerde weekdierplaten van dit belangrijke werk. (totaal 27)