veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 2600-2719 Varia
[2648] [2649] [2650] [2651] [2652]
kavel: 2650 verkocht € 80,00

Kookboeken Nederland

Kookboek der Rotterdamsche Kookschool door mevrouw H.E. van Dorp-Kampers. 2e druk. Amsterdam, L.J. Veen, (1900). 304 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen. Band sleets, inhoud wat gebruind/ vlekkig + De bekwame keukenmeid: nieuw burger-kookboek. Johanna Rijneman (Catharina W. Eck). 6e druk. Rotterdam, Pieter D. Bolle, ca. 1926. 217 pp. Oorspr. karton. Roestvlekkig aan begin en eind + Recepten van de Haagsche Kookschool door Mej. A.C. Manden. Tiende druk. 's-Gravenhage, Gebroeders Van Cleef, 1899. 354 pp. Oorspr. linnen. Rug losgaand aan binnenzijde/ gerep. met plakband + 6 andere.
(totaal 9)