1800-1836 Erotica

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[1800 - 1809] [1810 - 1819] [1820 - 1829] [1830 - 1836]
kavel: 1800
Bijster
-Bijster. Twee-maandelijkse uitgave van de Bezige Bij. Eerste jaargang, no. 1-6 [= alles]. Red. Remco Campert en Geertjan Lubberhuizen. Amsterdam, 1969, 6 nummers, 30 tot 33 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijke omslagen, folio (Bijster 4 losgaand, enkele nummers lichte gebr. sporen). Complete set.-
€ 80 - € 150
kavel: 1801
[Fotokaarten] De Pater, de vrouw en de ezel
-Een handgemaakt albumpje met daarin een serie van 6 fotokaarten van erotische tekeningen. Waarop een pater een onanerende vrouw op ezel aantreft, daarbij in hevige opwinding raakt, en de hand aan zichzelf, de dame en de ezel slaat. Ca. 1910.-
€ 80 - € 150
kavel: 1802
The Virgin Sperm Dancer + Sex - en 2 andere
-The Virgin Sperm Dancer. An ecstatic journey (of a boy transformed into a girl for one day only, and her erotic adventures in Amsterdam, magic centrum), photographed by Ginger Gordon. Written by William Levy, designed by Anthon Beeke. Den Haag, Bert Bakker, 1972, 72 pp., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk geniet omslag, folio. Goed ex. + SEX. Madonna. Photographed by Steven Meisel, Art directed by Fabien Baron, E. Glenn O' Brien, produced by Callaway. Martin Secker & Warburg, 1992. Ringgebonden met metalen omslag. Goed exemplaar in originele zilverkleurige verpakking, zonder het bijgesloten cd-singeltje + Milo Manara, Portfolio Blue Circle. Folia Erotica, Blue Circle, 1990. Nr. 44/250 - en 1 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 1803
[Bondage] Letters on Discipline
-30 pagina's met opgeplakte foto van tweeluiks bondage-illustratie door "Jim" (= Jim of Switzerland), en subtekst. Waarschijnlijk bedoeld voor uitgave, gedaan in de jaren 60. -
€ 80 - € 150
kavel: 1804
David Hamilton + Jacques Bourboulon
-David Hamilton. Portfolio Le Galet Blanc. Agep. Marseille, 1980. Tekst Philip Gautier, met 12 fotoprints door Hamilton. In cassette. Cassette buitenste hoeken open, verder goed ex. + Jacques Bourboulo. Portfolio Eva. Agep. Marseille, 1981. Tekst Luc Senanque, met 12 fotoprints door Bourboulon in cassette. Goed ex. - toegevoegd: Showroom/Galerie 25 Jahre Schirmer/Mosel. 15 platen in folio map, 1999. Map aan randen besch.-
€ 100 - € 200
kavel: 1805
19de-eeuws album met set erotische foto's
-Leporello albumpje waarin oorspronkelijk prenten van Chamonix moeten hebben gezeten. Deze zijn echter vervangen met een set van 12 ingeplakte foto's uit de 19de eeuw met verklede man (met allongepruik) en vrouw in verschillende seksuele standjes. Foto's elk 8,5 x 5,5 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 1806
La leçon d'amour dans un parc.
-René Boylesve. Les Beaux Livres, Paris, Mornay, 1929. 292 pp. Een van de 50 ex. op Montval, gedrukt voor La librairie viau Y zona de Vuenos-Aires (numérotés de 126 a 175). Dit is nr. 131. In half rood marokijn. Ex libris Pieter Tjebbels.-
€ 60 - € 90
kavel: 1807
Erotische tijdschriften
-Suck: first European sexpaper no. 1. October 1969. 15 pp. + Suck: that first European sex paper. The last number. 1974. 31 pp. Cover door Frank Cieciorka + Sexy snel krant 3. Geniet, 9 pp. + Puss nr. 3. 1969. Redactie Lars Hillersberg e.a. + Gandalf, 13 nrs., 1964-1970: nr. 4 (2x), 5, 6 (2x), 17-10, 24, 26, 29, 36 en 42 (nr. 24 omslag vlekkig) + Fem fantastique. Raymond Miller (red.). Bijdragen van o.a. Tom Armstrong + 2 posters + Marie-Louise De Geer Bergenstråhle. Art-exhibition + Candy nr. 24, oktober 1970 + Bizarre Comix vol. 7.-
€ 70 - € 140
kavel: 1808
Eroticaprenten Japan, 19de eeuw
-8vo, touwgebonden boekje met flexibele kaft, 9 pp. tekst, 8 erotische handgekleurde houtgravures, waarvan 2 op de volle pagina en 6 op dubbele pagina's. Compleet.-
€ 500 - € 1000
kavel: 1809
Ansichtkaarten vrouwelijk naakt
-Foto-album met 148 ansichtkaarten van vrouwen naakt en vrouwen in badpak. Meest Nederland, België en Frankrijk, jaren 20/ 30. Deels beschreven aan achterzijde, enkele gelopen. Ingestoken in map.-
€ 150 - € 300