2350-2370 Sport

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[2350 - 2360] [2361 - 2370]
kavel: 2361
[Olympische Spelen] Uitgaven ter ere van de Olympiade 1928
-Drie uitgaves van 'Olympiade' bladmuziek uit 1928. 'Hoera! Olympiade Marsch-Lied.' en 'Olympiade. We doen ’t lekker toch!!!' Beide uitgegeven door Michel de Cock, Amsterdam, 35 x 27 cm. Met gebruikssporen en restauraties met plakband. En 'Op ter Olympiade', Marthe van der Weiden. N.V. Uitgevers MIJ 'Haerlem', 1928. Klein formaat: 11 x 16 cm. Licht vlekkig + Griekse krant ter ere van de Spelen, met op het voorplat het ontwerp van de poster van Joseph Rovers voor de Olympiade, gelithografeerd. In nieuwe hardcover band, 34,5 x 24,5 cm. En de nummers 4, 5 en 6 van dezelfde krant. 34 x 24 cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 2362
Paardenrennen
-Racing. Fores's Sporting Scraps. Racing. Messrs. Fores, London, 1850. Vier aquatint gravures naar H. Alken door J. Harris. Elk 11 x 19 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 2363
[Plaatjesalbum] Zendyk Rookworst, Olst - Oranje Voetbal
-1958. Album met 19 (van 20) elftallen, Kampioen in de Eredivisie, Oranje Voetbal (bij worstverpakkingen), seizoen 1957/1958. Plaatjes van Feijenoord, Sparta, MVV, NAC, Spcl. Enschede, Blauw-Wit, DOS, Elinkwijk, ADO, BVV, Fortuna '54, Rapid JC, VVV, NOAD, Ajax (rood shirt), Amsterdam, GVAV, PSV, Vitesse. Verder opgevuld met verslagen en foto's van het Nederlands Elftal, 32 bladzijden. Enkel het plaatje van Go Ahead Deventer ontbreekt.-

verkocht € 120,00
kavel: 2364
[Voetbal] Affiche H.B.S. Den Haag - V.O.C. Rotterdam 1910
-Bijzonder vroeg wedstrijd-affiche: V.O.C. (Volharding Olympia Combinatie, Rotterdam) vs. H.B.S. (Houdt Braef Standt, Den Haag). Terrein Pelgrimsstraat, 1910. Ontwerp J. de Ruyter, 1910. Handelsdrukkerij Van Vliet, Rotterdam.-

verkocht € 440,00
kavel: 2365
Sport Ansichten
-Album met ca. 150 (grotendeels foto)kaarten van sporters, vrijwel alle gesigneerd door de veelal Duitse topsporters (veel Olympische Spelen medaillewinnaars), meest jaren 60-70. Onder de disciplines schermen, zwemmen, paardrijsport, skiën en hardlopen.-

verkocht € 240,00
kavel: 2366
[Voetbal] H.B.S. Den Haag
-Haagsche Voetbalvereeniging "Houdt Braef Stant". Bewijs van toegang tot de tribune 1e rang, 1912-1913 + Programma van Het Bonte Schouwspel. Revue in drie bedrijven opgevoerd ter eere van het veertig-jarig bestaan der Haagsche voetbal vereeniging, 1933 + Programma van de Athletiek- en gymkhana-wedstrijden voor de jongere leden van de Haagsche voetbalvereeniging, 1933 + Statuten en huishoudelijk reglement 1951 + Programma van den feestavond t.g.v. het 50-jarig bestaan + programma jeugdtoernooi 1973 + Oorkonde "Hongkong-cup", 1953 + boekenlegger HBS, ca. 1935 - en 4 andere documenten.-
€ 80 - € 120
kavel: 2367
[Voetbal] Scheidrechters archiefje
-Passen van T.C. Kieboom; uitnodiging als reserve voor het 1e elftal R.C.V.V. Groen Wit, Rotterdam, 1951 - en 4 andere; 3 sportkeuringsbewijzen en een bewijs van toegang van de Koninklijke Nederlandsche Voetbalbond, afdeling Rotterdam, een diploma voor Lichamelijke vaardigheid voor Scheidsrechters, gedat. 25 mei 1974 en een officieel scheidsrechterstenue van de KNVB Rotterdam. -

verkocht € 70,00
kavel: 2368
Tennis
-Postkaarten (fotokaarten). Wimbledon Tennisspeelsters en -spelers. 48 stuks. Niet gelopen. Ca. 1930.-

verkocht € 250,00
kavel: 2369
Fanny Blankers-Koen
-Originele potloodtekening van Fanny Blankers-Koen door J. v.d. Linden, gesigneerd door Blankers-Koen en v.d. Linden, gedat. 25 oct 1951. 50 x 40 cm. - toegevoegd een persfoto, gedateerd 13-6-1953, stempel achterzijde Holl. Fotopersbureau. 18 x 24 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 2370
Olympische Spelen 1928
-Officieel Toegangskaartje voor het onderdeel 'Roeien' op de IX Olympiade + Toegangskaartje abbonement voor onderdeel 'Ruitersport', Eere Tribune op 11 en 12 augustus 1928. Kleine besch. aan linkerzijde van het kaartje, en een gaatje waar het geknipt is. -

verkocht € 140,00
[2350 - 2360] [2361 - 2370]