1150-1198 Originele strip- en boekillustraties

[1150 - 1159] [1160 - 1169] [1170 - 1179] [1180 - 1189] [1190 - 1198]
kavel: 1150
[Olifanten] Jumbo leest voor
-Tonny Ros (1920-1993). 6 handgemaakte tekeningen in aquarel met Oost-Indische inkt met ondertekst voor een kinderboek over olifant Jumbo. Elk 29 x 21 cm. - en 6 tekeningen in aquarel met Oost-Indische inkt met een poes als hoofdpersoon, zonder ondertekst. Alle gesigneerd in de prent.-
€ 100 - € 200
kavel: 1151
[Olifanten] Kees Meys
-10 originelen van ansichtkaarten. In gouache geschilderd, ca. 1946. 6 hiervan met een olifant als onderwerp, 2 met een kikker, 1 met eend en een beertje. Elk 15 x 21,5 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 1152
[Manuscript] Kees Meys Kleurboek
-Kleurboek met voorplat en 9 handgekleurde en handgetekende platen, ca. 1944 (?). Oblong, 24 x 31 cm. Met daarbij de proefvellen voor de te drukken versie. -
€ 70 - € 120
kavel: 1153
[ABC-boek/ manuscript] Herbert Craner - ABC in het Bosch
-Handgeschilderde manuscript ABC-uitgave, ca. 1942. Met letters A t/m Z met bij elke letter een afbeelding. Met handgemaakte bladwijzer. Touwgebonden, waarbij de middenpagina verkeerd is ingebonden (K-N-O-L-M-P). 16 x 23,5 cm. -
€ 80 - € 120
kavel: 1154
Kees Meys Draaiprentenboek
-Handgetekend/ -geschilderd manuscript, ca. 1936. Oblong gebonden. Originele omslagillustratie. Bevat zes pagina’s met elk een originele illustratie op een draaibaar wiel in de pagina. -
€ 100 - € 200
kavel: 1155
Rie Cramer (1887-1977)
-Originele illustratie in inkt en aquarel. Bedoeld voor het boek Instantaneetjes van Catharina van Rennes, ca. 1899. 12 x 12 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1156
Rie Cramer (1887-1977)
-Originele illustratie 'Lief Lijsje loopt in de Lindelaan'. Inkt en aquarel, ca. 1900. 12 x 12 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1157
Joep Bertrams (1946-)
-Handgemaakte en -geschreven nieuwjaarsgroeten 1994, 1997, 2000, 2002, 2004, 2005, 2009, 2010 en 2011 en een zonder jaar + 8 originele illustraties in Oost-Indische inkt voor boekuitgave Uitgeven en uitgegeven worden, ADM international, Amsterdam, 1990 - en 1 andere. -
€ 100 - € 200
kavel: 1158
Originele boekillustraties
-Lot met 28 originele boekillustraties, uit archief Pieter van Delft, uitgeverij ADM. O.a. Jaap Vegter, Joost Swarte (?), ontwerpen voor boekuitgave Hocus Pocus, 1980 (incl. omslagillustratie) en andere in diverse formaten.-
€ 100 - € 200
kavel: 1159
Jean Dulieu (1921-2006)
-Aquarel. Gepubliceerd in Margriet, midden jaren 60. Groot formaat (32 x 23 cm.). Tafereel met Paulus, Oehoeboeroe, Eucalypta, Salomo en Pieter. -
€ 2000 - € 3000