1300-1317 Erotica

[1300 - 1309] [1310 - 1317]
kavel: 1300
Naaktfoto's inheemse vrouwen
-Zeldzame sets vroege 'toeristische' mapjes bestaande uit 10 foto's Polynesië, 9 foto's Samoa, 1 foto Fiji en 4 originele mapjes met in elk 8 foto's waarvan 3 bestaan uit inheemse halfnaakte schonen en 1 (Waikiki) met foto's van de omgeving. Alle tussen ca. 1910 en 1960.-

verkocht € 70,00
kavel: 1301
[Japan. Shunga] 6 erotische scènes in gouache op rol,
-Japan, 1ste helft 20ste eeuw, de totale lengte van de rol is meer dan 190 cm. bij een hoogte van 14,5 cm., de eigenlijke scènes worden beschermd door zijde in goud en blauw aan het einde en het begin van de rol, de rol met houten stokje aan het eind en met bindlinten (1 slechts deels bewaard).-
€ 150 - € 300
kavel: 1302
[China] Leporello met 10 erotische scènes in gouache,
-China, eerste helft 20ste eeuw, met boven de scènes een strook met tekst in karakters, de scènes opgeplakt op 16 stevig kartonnen bladen, uitvouwbaar tot een totale lengte van meer dan 180 cm. bij een hoogte van 17,5 cm., de buitenplatten bekleed met goudkleurige zijde met titeletiket.-
€ 80 - € 160
kavel: 1303
19 erotische prenten
-Vlakdruk, ca. 1930. 19 erotische voorstellingen, van de roe, schoolmeester, biechtvader en vrouwenliefde tot fantasievoorstellingen als een slang in de vorm van een fallus. Een met signatuur in de plaat 'charmeuse'. -

verkocht € 220,00
kavel: 1304
Erotische tijdschriften
-Dummy, gezellig pittig. 43 nrs. van dit tijdschrift, van nr. 1, 1973 t/m nr. 46, 7e jaargang (1978). Enkele nietjes losrakend, een met los vooromslag + Gentleman vol. III no. 6 (1963) + vol. IV no. 3 (1964) + The Dude: Sex as a Career Weapon. Vol. 7 no. 10 (1964) + Escape vol. IX, no. 6 (1964) + Rogue Special: Sex Around the World, June 1964 + Mr. vol. 9 nr. 8 (1965) + Swank vol. 12 nr. 6 (1966) + Beau vol. I no. 1 (1966). Enkele met viltstift op omslag.-
€ 75 - € 150
kavel: 1305
Rudolf Grossmann - Unold von Kaltenquell
-Paul Cassirer, Berlin, 1922. Folio-uitgave met 50 handgekleurde lithografieën door Rudolf Grossmann. Gesigneerd en genummerd. Dit is nr. 1.-
€ 200 - € 400
kavel: 1306
[Sadomasochisme] Joseph Farrel
-Les seins torturés. Collection Secrèt, Delta Plus, 1988. Oblong, sc + uit dezelfde reeks: Souffre et tais toi!; Couleur Sang/ Bloody Heavens; Obéis! Sinon...souffrir...et jouir!; Parfums de souffrance/ painful flavours; Humiliations; Obéis! sinon...souffrir et jouir. Petite encyclopédie des pratiques Sado-Masochistes. De laatste met lichte gebruikssporen, overige in goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 1307
[Körperkultur] C.H. Stratz
-Die Körperformen in Kunst und Leben der Japaner. Stuttgart, Ferdinand Enke, 1925. xii, 234, 18 p. 4to, in linnen geb. + Die Schönheit des Weiblichen Köpers, 4e dr., Ferd. Enke, 1899 + [idem], uitgave 1922 + Rassenschönheit des Weibes, 10e en 11e dr., Enke, 1920 + Die Darstellung des Menschlichen Körpers in der Kunst, Julius Springer, 1914 (eigenaarsnaam op schutblad verwijderd) - en Der Körper des Kindes für Eltern, Erzieher, Ärzte und Künstler, Enke, 1904. Toegevoegd: 7 andere vroege werken m.b.t. Körperkultur.-

verkocht € 240,00
kavel: 1308
[Naaktfotografie] Nus de Tahiti
-Photographies de A. Sylvain. Préface de Bengt Danielsson. Prisma, Paris, 1966. 4to, sc + Nus de Borneo. Photographies de K.F. Wong; Nus Antillais, photographies de R.M. Clermont. Préface d'Albert Plecy; Nus Japonais. Photographies de Masaya Nakamura; Nus de l'Inde. Photographies de D.S. Ramamurthi. Preface de J.L. Swiners; Nuss de Harlem. Photographies de Charles Stewart. Préface de Maximilien Vox. -

verkocht € 90,00
kavel: 1309
[Naaktfotografie] Sun Bathers
-Bertram Park and Yvonne Greory. Introduction Alan Warwick. London, Routledge, 1935. 4to, geb. met s.o. + Nudes of all nations. A collection of forty-eight photographic studies. Routledge, 1936. Geb. met s.o. + The English Maid. Forty-eight Photographic Studies by Roye. Routledge, 1939. 4to, in linnen geb. Band wat smoezelig, binnenzijde goed + The Irish Maid, idem, 1941 - en Perfect Womanhood. Forty-eight Photographic Studies by Roye, Routledge, 1940. Open aan rug, binnenzijde goed. -

verkocht € 70,00
[1300 - 1309] [1310 - 1317]