1548-1619 Fine Arts: monografieën en referentie

[1548 - 1557] [1558 - 1567] [1568 - 1577] [1578 - 1587] [1588 - 1597] [1598 - 1607] [1608 - 1619]
kavel: 1548
Twee vroege museumcatalogi: (1) Die Königlichen Museen in Berlin.
-Eine Auswahl der vorzüglichen Kunstschätze der Malerei, Sculptur und Architektur der norddeutschen Metropole, dargestelt in einer Reihe der ausgezeichnetsten Stahlstiche mit erläuterndem Texte. Leipzig/ Dresden, A.H. Payne, z.d. (ca. 1855), (4),IV,260 p., met 102 staalgegraveerde platen (inclusief frontispice), contemporain half marokijn met geribde en vergulde rug, 4to.-

verkocht € 60,00
kavel: 1549
[(Delfts) Aardewerk] 6 titels: (1) De Nederlandse Tegel, decors en benamingen 1570-1930.
-The Dutch tile. Designs and Names 1570-1930. Jan Pluis. Tweede herziene druk. Leiden, Nederlands Tegelmuseum etc., 1998, 696 p., talloze illustraties, oorspronkelijk karton met stofomslag, 4to (standaardwerk).-

verkocht € 80,00
kavel: 1550
[Tekenkunst] Cento tavole del Codice Resta.
-Milaan, Amilcare Pizzi, 1955, gedrukt in 2030 genummerde exemplaren, (12) letterdruk p. gevolgd door 117 illustraties op 100 platen en letterdruk index (1 p.) en colofon (1 p.), oorspronkelijk bedrukt karton met leren rug, groot folio.-

verkocht € 85,00
kavel: 1551
[Tekenkunst] Drawings of the old masters in the University Galleries and in the library of
-Christ Church Oxford. Selected and arranged with notes and introductions by Sidney Colvin (...). Oxford, Clarendon Press, 1907, 3 delen, met 42/ 43/ 42 platen (incl. 1 bis-plaat in deel II) met verklarende tekst op de beschermende tussenvliezen (hier en daar met vouwen), oorspronkelijk uniform goudgeletterd half marokijn, bovensneden verguld, groot folio (het leer wat geschaafd en verbleekt op de rug).-
€ 150 - € 300
kavel: 1552
Les marques de collections de dessins & d'estampes./ Supplement. (...) Par Frits Lugt.
-San Francisco, Alan Wofsy Fine Arts, 1975/ 1988, 2 delen, XI,(1),596; XI,(1),463p., met talloze reproducties van verzamelaarsmerken, oorspronkelijk uniform goudgeletterd linnen, 4to. -

verkocht € 100,00
kavel: 1553
[Tekenkunst. Frits Lugt] 5 titels: (1) Musée du Louvre. Inventaire général des dessins
-des écoles du Nord (...) Par Frits Lugt/ Emmanuel Starcky. Parijs, A. Morancé/ Louvre etc., 1929-1988, 6 delen door Lugt en het latere supplement door Starcky, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform bedrukt karton met linnen rug (5x)/ (uniform) vol linnen, 4to.-

verkocht € 150,00
kavel: 1554
[Tekenkunst. Frits Lugt] 10 titels: (1) The Netherlandish and German drawings
-of the XVth and XVIth centuries of the Frits Lugt Collection. By Karel G. Boon. Parijs, Institut Néerlandais, 1992, 3 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform linnen met stofomslag, 4to (als nieuw, met prospectus los ingelegd).-

verkocht € 80,00
kavel: 1555
[Tekenkunst] 7 delen: (1-4) Drawing. Texts by A.P. Tofani, G.C. Sciolla (e.a.).
-Turijn, Istituto Bancario San Paolo, 1991-1994, 4 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform karton met stofomslag, 4to, 2 delen in schuifhoes.-

verkocht € 110,00
kavel: 1556
[Tekenkunst] Great Drawings of all time. Selected and edited by Ira Moskowitz.
-New York, Shorewood, (1962), 4 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform linnen, folio, in schuifdozen (schuifdozen met scheurtjes).-

verkocht € 80,00
kavel: 1557
[Tekenkunst] Vijf titels: (1) Vlämische, Holländische, Italienische und Französische
-Meisterzeichnungen des XVI. bis XVIII. Jahrhunderts aus der Albertina. Wenen, A. Schroll, (1920), (4) p. gevolgd door 30 ingeplakte (gekleurde) platen, oorspronkelijk halflinnen, folio (ex libris Albert Hahn op binnenzijde voorplat).-
€ 70 - € 140