1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw

[1620 - 1629] [1630 - 1639] [1640 - 1650] [1651 - 1652]
kavel: 1620
Mommie Schwartz (1876-1942)
-"Dans Albeniz". Litho, 1925. Een van de kalenderbladen geïnspireerd op danseres Gertrud Leistikow. -

verkocht € 300,00
kavel: 1621
Mommie Schwartz (1876-1942)
-"Golliwoggs Cakewalk". Litho, 1925. Een van de kalenderbladen geïnspireerd op danseres Gertrud Leistikow. -

verkocht € 420,00
kavel: 1622
Fon Klement (1930-2000)
-"Stratification". Hoogdruk boardsnede, eigen druk nr. 8/60. Signatuur rechtsonder. In passe-partout in lijst achter glas. 52 x 51 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 1623
Dick Bruna (1927-2017). "Naar buiten"
-Kleurenzeefdruk gepubliceerd in 1969 door Prent 190, gesigneerd "Dick" en "20/190" in potlood, formaat blad 68 x 94 cm., in lijst.-

verkocht € 240,00
kavel: 1624
Willem Hussem (1900-1974). Acht etsen gemaakt door Willem Hussem.
-Den Haag, Galerie Nouvelles Images, april 1982, serie van 8 etsen gedrukt door Willem Minderman in 30 genummerde en door Anna Hussem-Provó Kluit gesigneerde exemplaren (dit exemplaar genummerd "5/30"), los met letterdruk titelblad als uitgegeven in de oorspronkelijke portfolio, folio.-

verkocht € 100,00
kavel: 1625
Eugene E. Loving (1907-1971)
-The Clairborne Court, Old New Orleans. Ets op papier, gesigneerd en getiteld in potlood, oplage 200 ex. -
€ 50 - € 80
kavel: 1626
Auguste Brouet (1872-1941). (L'épluchage des pommes de terre).
-Ets op dun handgeschept papier, 1917, gesigneerd en "Epr. d'Artiste" in potlood, 14 x 14 cm., onder passe-partout.-

verkocht € 190,00
kavel: 1627
Auguste Brouet (1872-1941). (Le boulanger).
-Ets op zwaar handgeschept papier, 1916, tweede staat, gesigneerd en "essai no. 5" in potlood, 19,5 x 27,5 cm., onder passe-partout.-

verkocht € 190,00
kavel: 1628
Auguste Brouet (1872-1941). (Mitrailleurs Belges).
-Ets op dun handgeschept Japans papier, 1916, tweede staat, de eerste van 15 exemplaren op "Japon Mince", gesigneerd en 1/75 in potlood, 12 x 20 cm., onder passe-partout.-

verkocht € 130,00
kavel: 1629
Jan Wiegers (1893-1959). (Twee mensen voor een boerderij).
-Houtsnede op handgeschept Japans papier, 24,5 x 33 cm., gesigneerd "Jan Wiegers" en in potlood. -

verkocht € 190,00