1500-1517 Nico Vrielink

[1500 - 1509] [1510 - 1517]
kavel: 1500
Nico Vrielink (1958-). (Indonesische schone)
-Olieverf op doek, 80 x 40 cm., gesigneerd en gedateerd 2008 (?) links onder, in lijst.-

verkocht € 380,00
kavel: 1501
Nico Vrielink (1958-). (Liggend Indonesisch naakt)
-Olieverf op doek, 50 x 100 cm., gesigneerd en gedateerd 2003 midden boven, in lijst.-

verkocht € 360,00
kavel: 1502
Nico Vrielink (1958-). (Indonesisch naakt met laken)
-Olieverf op doek, 90 x 60 cm., gesigneerd en gedateerd 2004 links onder, in lijst.-

verkocht € 340,00
kavel: 1503
Nico Vrielink (1958-). (Indonesisch naakt met roos)
-Olieverf op doek, 40 x 50 cm., gesigneerd rechts onder, in lijst. -

verkocht € 270,00
kavel: 1504
Nico Vrielink (1958-). (Portret van een Indonesische dame met ontblote schouders)
-Olieverf op doek met gebruikmaking van goudverf voor de achtergrond, 33 x 19 cm., gesigneerd en gedateerd 1997 rechts onder, in lijst (zeer sterk portret).-

verkocht € 290,00
kavel: 1505
Nico Vrielink (1958-). (Indonesisch naakt op bed)
-Olieverf op doek, 90 x 60 cm., gesigneerd en gedateerd 2007 rechts onder (opgerold).-

verkocht € 270,00
kavel: 1506
Nico Vrielink (1958-). (Indonesische schone met ontblote schouder)
-Gemengde techniek op board, 68 x 49 cm., gesigneerd en gedateerd 1988 links onder, ingelijst zonder glas.-

verkocht € 200,00
kavel: 1507
Nico Vrielink (1958-). 2 stuks: (1) (Indonesisch naakt)
-Gemengde grisaille techniek op board, 40 x 28 cm., gesigneerd en gedateerd 2012 rechts onder, in lijst onder passe-partout.-

verkocht € 160,00
kavel: 1508
-Tekening in zwart krijt op stevig papier, gesigneerd en gedateerd 1996 rechts onder, opgerold. -

verkocht € 70,00
kavel: 1509
Nico Vrielink (1958-). (Indonesische schone bij een boom)
-Olieverf, 41 x 59 cm., gesigneerd en gedateerd 1994 midden onder, ingelijst onder passe-partout en achter glas.-

verkocht € 300,00
[1500 - 1509] [1510 - 1517]