300-323 Fotografie

veiling / 1 april 2010
[300 - 310] [311 - 321] [322 - 323]
kavel: 311
SPORT / INDONESIE.
-Klein fotoalbumpje met 67 zw.wit fotootjes van sportwedstrijden (meest atletiek) in Indonesie, jaren '50. Touwgebonden.-
€ 60 - € 120
kavel: 312
FOTOALBUM INDONESIE.
-Origineel fotoalbum met 198 orig. zw.wit foto's van Indonesie. Geen datering. (jaren '20/'30?). o.a. scheepsreis, natuurgezichten, lokale bevolking en monumenten.-

verkocht € 240.00
kavel: 314
FOTOALBUM.
-Fotoalbum met 23 orig. zw.wit foto's van de installatie van o.a. zuurtanks in fabriek Zuurbesten apparaten D.R. Kooiman. Jaren '50. In ringbandalbum.-
€ 50 - € 100
kavel: 315
FOTOALBUM STUDENTENTIJD.
-Origineel album met ca. 245 orig. zw.wit foto's van het studentenleven 1939-1948. Begint met een foto van het inauguratiediner van S.A.L.V.E., 30 september 1939. Foto's van practicumlessen, picknicks, muziekoptredens, diners, feesten, corpsleden en sportwedstrijden. Ringbandalbum. -

verkocht € 200.00
kavel: 316
FAMILIE FOTOALBUM.
-Origineel touwgebonden album, oblong, met ca. 90 originele foto's, meest familiekiekjes, grotendeels uit Nederlands Indie. Niet gedateerd, ca. 1920. -

verkocht € 50.00
kavel: 317
NAAKTFOTOGRAFIE.
-Revue bi-mensuelle. l'Etude academique. Types et Modeles (13e Serie) Francaises. p. 194-380. (niet orig.) h. linn. Met talloze zw.wit foto's van naakten. -
€ 20 - € 40
kavel: 318
IZIS BIDERMANAS.
-Paris des Reves. 75 photographies d'Izis Bidermanas. Lausanne, La Guilde du Livre, 1950. 156 p. Ing. Met teksten van div. auteurs in facsimile van het handschrift, o.a. Andre Breton, Jean Cocteau, Paul Eluard en Henry Miller. -
€ 40 - € 80
kavel: 319
DAGUERREOTYPE.
-LOT met 2 originele cases voor een dadguerreotype. Beiden met ovalen lijstje in binnenwerk. Beiden 6 x 7,3 cm. (totaal 2)-
€ 150 - € 250
kavel: 320
DAGUERREOTYPE.
-Originele daguerreotype, in originele case. Case 8 x 9,5 cm. Portret van een vrouw. Zgn. Tinplate daguerreotype. -
€ 200 - € 400
kavel: 321
VLIEGTUIGEN.
-LOT met 17 originele zw. wit foto's van vliegtuigen, diverse periodes. Formaten varieren van 6.3 x 4.6 tot 18 x 24 cm. Twee foto's ingelijst achter glas. (totaal 17)-

verkocht € 35.00