400-437 Kunst- en kunstboeken

veiling / 1 april 2010
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 437]
kavel: 400
LUCEBERT.
-Tekeningen en gouaches. Stedelijk Museum Amsterdam 17 april - 26 mei 1959. Catalogus 207. Losbl. in omsl. Met 3 orig. LITHO'S. -

verkocht € 40,00
kavel: 401
CHASSIDISCHE LEGENDEN.
-WERKMAN, H.N. Chassidiche Legenden. Groningen, Wolters-Noordhoff / Bouma's Boekhuis, 1985. Losbladig in orig. portfolio. Met tekstboekje en prospectus. In uitstekende staat. -

verkocht € 160,00
kavel: 402
ARCHITECTUUR.
-WAGNER, OTTO. Das Ehrenjahr Otto Wagners an der K.K. Akademie der bildenden Kunste in Wien. Arbeiten seiner Schuler. Herausgegeben von Otto Schonthal. -

verkocht € 100,00
kavel: 403
MARINO MARINI.
-Complete Works of Marino Marini. Herbert Read / Patrick Waldberg / G. di San Lazzaro. New York, Tudor, 1970. 506 p. Linn. Stofomsl. In slipcase. Goed ex. -

verkocht € 70,00
kavel: 404
HORST ANTES.
-LUTZE, BERND. Horst Antes. Werkverzeichnis der Lithographien. Mit 3 Original-Litographien. Mit einer Einleitung von Klaus Gallwitz. Stuttgart, Belser Verlag, 1976. 237 p. Linn. Stofomsl. wat geel aangeslagen, voorts goed ex. -

verkocht € 70,00
kavel: 405
PAUL WUNDERLICH.
-RADDATZ, FRITZ J. (text). Paul Wunderlich. Lithographien 1959 - 1973. Mit 3 Original-Lihtographien. Stuttgart, Belser Verlag, 1974. 157 p. Linn. Stofomsl.geelgetint.-

verkocht € 70,00
kavel: 406
J. BIERUMA OOSTING.
-In de schaduw van den Westertoren. Gedichten van Allan Penning. Teekeningen van J. Bieruma Oosting. Amsterdam, Strengholt, 1945. [pag. ongenumm.]. H. linn. met gekart. platten. Oplage 1000 door dichter en kunstenaar gesign. ex. D.i. nr. 560, met signatuur van beiden. -EN: 1 andere (totaal 2)-

verkocht € 30,00
kavel: 407
H. VAN KRUININGEN.
-Halewijn. Acht kleurenlithos's van H. van Kruiningen bij het lied van heer Halewijn. Schiedam, Verwey, 1956. -

verkocht € 210,00
kavel: 408
FIGARO-SALON.
-WOLFF, ALBERT. Figaro-Salon 1886, 1887 en 1889. Groot folio, rijk geillustreerd. Linn. (vlekkig). -EN: 2 andere m.b.t. kunst. (totaal 5)-

verkocht € 70,00
kavel: 409
KLEURENLEER.
-OSTWALD, WILHELM. Die Farbenfibel. Zweite bis dritte, verbesserte auflage. Mit 8 Zeichnungen und 200 Farben. Leipzig, Unesma, 1917. 46 p. Orig. linn. Omsl. wat watervlekkig. Exemplaar afkomstig uit de bibliotheek van VILMOS HUSZAR. -

verkocht € 300,00