951-1026 Overige boeken

veiling / 1 april 2010
[951 - 960] [961 - 970] [971 - 980] [981 - 990] [991 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1231]
kavel: 951
ZOOLOGIE: Zoologische Zeichentafeln
-O. Vogel en O. Ohmann, Winckelmann & Sohne, Berlin 1883, 3 dln. in 1 band. Met XVI, XXIV, XIV tekenafb. -
€ 40 - € 70
kavel: 952
ALBUM BRIEF-LETTERSTEMPELS -EN WAPENS ca. 1870
-Priveverzameling ingeplakte decoratieletters en -wapens, gedrukt en geborduurd, waaronder enkele van Belgische departementen, bijv. Ministre de la Guerre, gerangschikt op kleur. -

verkocht € 40,00
kavel: 953
REVUE: Henri ter Hall's Revue 1927
-Rotograv. Leiden, 28 pag. touwgeb. Fotografie: Coret, den Haag. Met o.a. Clown Buzeau en de Drie Hoeden. Enkele pags. fraaie reclames. -

verkocht € 90,00
kavel: 954
EROTICA
-The merry order of St. Bridget. Personal recollections of the use of the Rod. Margaret Anson, York, Printed for the Author's frinds, 1857. First ed. Flagellantisme.-
€ 30 - € 50
kavel: 955
EROTICA
-Paris s'amuse no 1-10. Librairie d'Art, ed. Baschet, Paris, ca 1898. Oblong, ills. 16 blz. met foto's van franse schoonheden, waarvan enkele naakten, vernoemd als poses van mythologische voorstellingen.-

verkocht € 100,00
kavel: 956
SEXUOLOGIE.
-HIRSCHFELD, MAGNUS / LINSERT, RICHARD. Liebesmittel. Eine Darstellung der geschechtlichen Reizmittel <Aphrodisiaca>. Berlijn, Man Verlag, 1930. X, 394 p. Linn. Met uitsl. platen. Mooi ex.-

verkocht € 40,00
kavel: 957
DE BANKETBAKKER.
-Officieel orgaan van de Nederlandsche Banketbakkers-Vereeniging 1896-1897. Uitg. B.Cuperus, Bolsward, weekblad van juli 1896 tm juni 1897. Met wekelijks ingezonden recepten van banketbakkers uit den lande, weetjes op het gebied van de banketbakkerij, termenverklaringen en enkele pagina's reclame. -

verkocht € 80,00
kavel: 958
BRANDWEER
-J. & H. W. van der Ploeg. Prijscourant van der Ploeg's Brandspuiten, Grouw/Leeuwarden, 1909. 22 pag., geill. + Motorbrandspuit "Eureka" waterverplaatsing 500 liter per minuut, -en 4 andere. -
€ 50 - € 100
kavel: 959
WO-II.
-Juden Christen Heiden im III. Reich. Praag, Simpl-Verlag, 1935. Foreword / Vorwort / Preface: Alfred Kerr. 50 p. orig. pap. omsl. Geniet. Blok iets los in blad, schutblad besch. -
€ 150 - € 300
kavel: 960
GENEALOGIE.
-HAAGEN, M.J.F.W. VAN DER. Het geslacht Van der Haagen 1417 - 1932. Met beschrijving van het werk van den schilder Joris van der Haagen en eenige naamgenooten door Mr. J.K. van der Haagen.-

verkocht € 70,00