951-1026 Overige boeken

veiling / 1 april 2010
[951 - 960] [961 - 970] [971 - 980] [981 - 990] [991 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1231]
kavel: 971
MUZIEK.
-MENGELBERG, WILLEM. Originele zwart-wit foto. ca. 1935. ca. 18 x 28 cm. Portret. Met linksboven in handschrift. "Aan mijn / vriend / M. Boissevain / ter herinnering / Willem Mengelberg / juni 1935." + Willem Mengelberg gedenkboek 1895 - 1920. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1920. 289 p. Linn. rug verkl. + 1 nadere mbt Mengelberg. BIJGEVOEGD: MENGELBERG, R. 50 jaar concertgebouw. 1888 - 1938. 1 van de 25 ex. op Olde Quill papier in vol linn. met stofomsl. Mooi ex. (totaal 4)-

verkocht € 100,00
kavel: 972
PAMFLETTEN
-Catalogus van de pamflettenverzameling berustende in de Koninklijke Bibliotheek. Dr. W.P.C.Knuttel, Algemeene Landsdrukkerij,'s Gravenhage, 1889. Eerste deel eerste en tweede stuk 1486-1648. + deel 2 tm deel 9 in 8 banden, HES Publishers, Utrecht, 1978. -

verkocht € 230,00
kavel: 973
SPOORWEGEN.
-LOT met ca. 70 originele bestektekeningen van de Staats-Spoorwegen. Goederenopslagplaatsen, stations, bruggen e.d. + Platen behoordende bij het voorschrift op den dienst bij de treinen, uitgave 1936. (totaal ca. 71)-

verkocht € 280,00
kavel: 974
TECHNIEK.
-Microtelephoon No. 1. 12 p. tekst + 2 losse uitvouwbare kaarten. "Microtelefoon No 1. Ware grootte. Getekend: Mei 1911." + "stroomloop." Stempel op schutblad: "Commandant Detachement Vesting - Artillerie 's-Gravenhage." + 150 jaren Van Gend & Loos 1796-1946. Utrecht, 1946. -EN: 4 andere (totaal 6)-
€ 40 - € 80
kavel: 975
GOUDA.
-DENSLAGEN, WIM. Gouda. Zwolle / Zeist, Waanders / Rijksdienst voor de Monumentenzorg, z.j. 511 p. Linn. stofomsl. + Geschiedenis en beschrijving der stad van der Goude, meest uit oorspronkelijke stukken bijeenverzameld door C.J. de Lange van Wijhngaerden bewerkt en vermeerderd door J.N. Scheltema, en verrijkt met 4 lithographische Kunstplaten, naar teekening van den heer Schipperus. Gouda, G.B. van Goor zonen, 1879. XV, 320 p. Orig. pap. )Rug besch). -EN: 9 andere m.b.t. Gouda (totaal 11)-

verkocht € 45,00
kavel: 976
FAMILIE BOISSEVAIN.
-LOT met 14 werken van, over of m.b.t. Charles Boissevain (1842 - 1927). o.a. Tropisch Nederland.(...). Haarlem, Tjeenk Willink, 1909. pap. omsl. (besch). + Onze voortrekkers. De geschiedenis van eenige leden der familie Boissevain. Met OPDRACHT aan "mijn kleinzoon Menso Boissevain". + Geschlachtslijst der Familie Boissevain. LOT afkomstig uit de bibl. van een lid van de familie Boissevain.-

verkocht € 150,00
kavel: 977
VRIJMETSELARIJ.
-LOT met 28 werken m.b.t. Vrijmetselarij. o.a. SCHOUWINK, J.B. De geestelijke waarde van de Vrijmetselarij. + Gedenkboek t.g.v. het 50 jarig bestaan van de internationale orde der gemengde vrijmetselarij 'le droit humain' + HOOGEWERFF, J.J. Gemengde vrijmetselarij. Ordre maconnique mixte international 'le droit humain' Co-masonry. -EN: 26 andere (totaal 29)-

verkocht € 130,00
kavel: 978
BRUG TE KUILENBURG.
-Beschrijving van de brug over de Lek te Kuilenburg. Door G. van Diesen (ea). Deel I Tekst. Deel II. Platen. orig. H. Linn. 147 p. tekst + XXXVI (meest uitslaande) platen. Goed ex.-

verkocht € 90,00
kavel: 979
ITALIE.
-ISING, A. (red.). De strijd om Italie. Met platen. Rotterdam, Nijgh, z.j. 16 p. H. linn. (besch.). met gemarmerde platten. Met gelithgr. titelpag. Naam op schutblad.-
€ 70 - € 140
kavel: 980
MILITARIA.
-LOT met 8 werken. o.a. BIERMANN. Lehrbuch fur Minenwerfer. Mit 64 Abbildungen in dere Abhandlung und 5 Abbildungen auf 2 Steindruckanlagen. Berlin, 1921. + CLAUSEWITZ, KAREL VON. Over den Oorlog. Nagelaten werken van. 2 dln. in 1 band. Breda, Koninklijke Militaire Akademie, 1846. Linn. -EN: 6 andere (totaal 8) -

verkocht € 50,00