951-1026 Overige boeken

veiling / 1 april 2010
[951 - 960] [961 - 970] [971 - 980] [981 - 990] [991 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1231]
kavel: 981
ANATOMIE.
-Der Bau des menslichen Korpers. Anatomische Beschreibung des Menschen. Fur Schule und Haus. Munchen, Schreiber, z.j. 24 p. tekst + XIX dubbelpag. afb. Rug besch. -EN: 2 andere m.b.t. de menselijke anatomie (totaal 3)-

verkocht € 70,00
kavel: 982
MILITARIA.
-ASSAUT. Programmaboekje Assaut 1929. Vouwblad. + IDEM. 1930 (2x). 4p. Geniet. Op het programma beide jaren o.a. Partij sabel en Carre Degen. + orig. zwa.wit foto Adelborsten en Cadetten, z.j. -EN: 2 andere (totaal 5)-

verkocht € 45,00
kavel: 983
HERALDIEK.
-Wapenen der Wel Edele Heeren Dyckgraven & Hoogbaljuwen, Hoogheemraden, Rentmeesters, en Secretarissen van Rhynland. Gravure op 2 bladen, samen ca. 70 x 50 c., ingelijst achter glas. [vermoedelijk 1737]-

verkocht € 110,00
kavel: 984
MILITARIA.
-Fotoalbum. Sacha Boissevain en L.J.P. Sullivan, R.S.M. 1st Canadian Army. Huwelijksalbum met ook wat latere foto's. Origineel oblong touwgebonden album, ca. 28 x 20 cm. -

verkocht € 45,00
kavel: 985
MILITARIA.
-ATLAS Bundel B behoorende bij het handboek voor de vest. artie. Folio. Losbladige uitvouwbare tekeningen in portfolio. Zonder tekstboek.-
€ 30 - € 60
kavel: 986
MILITARIA.
-BOFORS. Aktiebolaget Bofors, Bofors, Zweden. Duitstalige handelscatalogus met voornamelijk Tankabwehrkanone, Feldkanone en Automatkanone. Rijk geill. 129 p. orig. omsl. Geen datering, jaren '30 vorige eeuw. -EN: 1 andere van Bofors, hoofdzakelijk afweergeschut. (totaal 2)-

verkocht € 40,00
kavel: 987
NATUUR.
-Reader's Digest veldgids voor de natuurliefhebbber. LOT met 6 uitgaves in deze reeks: Vissen, zoogdieren, vogels, vlinders, paddestoelen, bomen en struiken. (totaal 6)-

verkocht € 20,00
kavel: 988
TECHNIEK
-Hoofdbestuur der Posterijen en telegrafie Rijkstelegraaf. Afbeeldingen beh. bij de Handleiding voor de beoefening van den Technischen Kantoordienst. Met 116 platen waarvan 10 uitklapplaten en 420 afbeeldingen. Lith. J. Smulders & Co, Den Haag.-
€ 70 - € 140
kavel: 989
HILTON HOTEL
-Persdocumentatiemap Hilton Hotel Rotterdam. Dura's Aannemingsmaatschappij N.V.Rotterdam, 1963. Met Foto en 5 katernen persdokumentatie m.b.t. het nieuwe Hilton Hotel in Rotterdam. -

verkocht € 30,00
kavel: 990
DE LIEVE VROUWKES VAN LIMBURG
-A.D.Welters, uitg. Ernest van Aelst, Maastricht, Vroenhoven, 1937. Opl. 1000 ex. met ingeplakte plaatjes. + uitgebreide editie uit 1947 (opl. 2500)-
€ 30 - € 50