602-659 Curiosa

veiling / 1 april 2010
[602 - 611] [612 - 621] [622 - 631] [632 - 641] [642 - 651] [652 - 659]
kavel: 602
DRIE RECLAMEKALENDERS ASEPA
-"Wie Asepa spuit oogst mooi fruit" 1955, 1956 en 1957. De laatste twee met uitgebreide bespuitingstabel. -
€ 50 - € 80
kavel: 603
MUZIEKDOOS.
-Ca. 1860. Litho met 4 poezen. Drie poezen dansen als het mechanisme in werking wordt gezet, de vierde beweegt het kopje en speelt viool. Ingelijst achter glas. Staand model. Goed werkend, met orig. sleutel. Ca 1860. Goed ex. Voorkant b x h: 24 x 20. -
€ 900 - € 1800
kavel: 604
BOKSMEDAILLES.
-LOT met 3 boksmedailles. 1. 2e Pr. Onderl. Club Wedstr. Sept. - Dec. 1914. Amst. Boksclub 'J.J. Corbett.' Diam. 4 cm. 2. N.B.B. Kamp. v. Nederland 21-4-'18. 4e Pr. L.M. Gew. Diam. 4 cm. 3. Ter Herinnering opname Zwarte Pijl Film 'Omgekocht' 13-6-'20. In doosje Koninklijke Begeer Hofjuweliers. Diam. 5,6 cm. (totaal 3)-

verkocht € 50,00
kavel: 605
SCRAPALBUM.
-Linnen album met enige 110en scraps. Rond 1900. -

verkocht € 80,00
kavel: 606
VAASJE.
-LOON, JOHAN VAN. Porseleinen vaasje met blauw groene lijnen. Uiv. Rosenthal. Hoogte ca. 11 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 607
KERAMISCHE SCULPTUUR.
-HOOFT, MARJA. Keramische sculptuur. Landschap met huisjes en vogels. 1978. Hoogte ca. 9 cm. -
€ 150 - € 300
kavel: 608
KANTWERK VAAS.
-BECHTOLD, JEROEN. Porseleinen kantwerk vaas met gouden draad. 1982. Hoogte 16 cm. -
€ 150 - € 300
kavel: 609
BRITAINS, LONDON.
-"Armoured car." Hoogte ca. 5 cm. Ca. 1930-
€ 70 - € 140
kavel: 610
PORSELEINE FLES (DELFT).
-Cloissene tegel met afb. van kraai in winterlandschap. ca. 11,5 x 11,5 cm. -
€ 50 - € 100
kavel: 611
KRUISIGING.
-Kruis van was. Voorstellende gekruisigde Jezus met 2 figuren. ca. 1900. Hoogte ca. 13 cm. -
€ 100 - € 200