602-659 Curiosa

veiling / 1 april 2010
[602 - 611] [612 - 621] [622 - 631] [632 - 641] [642 - 651] [652 - 659]
kavel: 632
VERGROOTGLAS
-24 cm hoog met een glasdoornede van 10 cm. Kristallen handgeep. In orig. doos. Ca. 1920.-

verkocht € 40,00
kavel: 633
PANTOMIME.
-CONSTANT, M. Kerstgave. Pantomime door M. Constant. Muziek door Gottfried Mann. Teekeningen van WILLY SLUYTER. Amsterdam, Elsevier, 1901. [4], 30 p. Orig. h. linn. -

verkocht € 35,00
kavel: 634
"VLINDERSPEL"
-Vlinderspel. Gelithografeerde platen met vlinders en bloemen, kleine blikjes met plaatjes met gelithografeerde vlinders, ronde schijven met gelithografeerde bloemen. Blikjes horen origineel niet bij het spel. Originele doos mist (?) ca. 1910. -
€ 110 - € 220
kavel: 635
ART NOUVEAU FOTOBOEK
-Ca 1920. Donkerbruine reliefband met tekeningen van insecten, 16 x 20 cm.-

verkocht € 35,00
kavel: 636
PROEFDRUK RONDVAART AMSTERDAM
-J.W.M.v.d.Stok, Amsterdam. Proefdruk voor-en achterzijde van omslag eerste plattegrond-uitgave Rederij Plas, Damrak Steiger 1, Amsterdam.-
€ 50 - € 80
kavel: 637
SCRAPALBUM
-USA(?), ca. 1880. Folio (40 x 32 cm), met 35 van de 55 pagina's gevuld met scraps van o.a. inboorlingen, vlaggen, schepen, etc. Album met reliefversiering en ingelegde platen op voorzijde. -
€ 125 - € 250
kavel: 638
ANSICHTEN;
-KAVEL met 2 albums met ansichten, in totaal 234 ansichten, 1e helft 20e eeuw (totaal 234)-

verkocht € 150,00
kavel: 639
SPEL-BOEK.
-van Daan Hoeksema. Electrische tram-spel. Vliegmachine-spel. Radio-spel. Jagers-spel. Auto-spel. (3x) + Vroom & Dreesmann Den Haag. 1893-1953. Jubileumspel. In orig. envelop. -EN: 2 andere (totaal 6)-

verkocht € 30,00
kavel: 640
KOFFIEWIKKELS.
-LOT met 24 Van Nelle koffiewikkels. -
€ 100 - € 200
kavel: 641
VERVALLEN.
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0