602-659 Curiosa

veiling / 1 april 2010
[602 - 611] [612 - 621] [622 - 631] [632 - 641] [642 - 651] [652 - 659]
kavel: 642
PERSOONSBEWIJZEN;
-LOT met ca. 25 paspoorten, Trouwboekjes, persoonsbewijzen, motorrijtuigenbelastingkaarten etc. etc. (totaal ca. 25)-

verkocht € 60,00
kavel: 643
STEREOKIJKER.
-Houten stereokijker met 47 stereofoto's (op karton) in 2 originele houten kistjes met opschrift "Nederlandsche Stereoscoop-Maatschappij Amsterdam." Kartonnen kaarten met de foto's 8,7 x 17,8 cm. 1e helft 20e eeuw.-

verkocht € 260,00
kavel: 644
VAAS;
-BECHTOLD, JEROEN. Blauw aardewerken vaas. Ingeknepen. Naam en jaar (1982) op onderkant. Gaaf. -
€ 100 - € 200
kavel: 645
MARIA.
-VERMIERE, JULES. Betonnen Maria-gezicht. Uitv. Cees Sluyter. Ca. 1930. Achterzijde gemerkt: C.S. Hoogte ca. 22 cm. -

verkocht € 300,00
kavel: 646
FLORIS MEYDAM.
-Glazen karaf met witte slinger en verzilverde stop. Hoogte 34 cm. -
€ 80 - € 160
kavel: 647
PORSELEYNE FLES (DELFT).
-Delfts blauwe schotel met afb. naar Rembrandt. Diam. 34 cm. Jaarletter v > 1900. -
€ 100 - € 200
kavel: 648
PVO INTERIEURS.
-SNOECK, JAN. Aardewerken stoeltje gemaakt voor PVO interieurs in org. houten kistje. Oplage 30 ex. Hoogte stoeltje 10,5 cm. -
€ 80 - € 160
kavel: 649
FOTOLIJST.
-Drieluik fotolijst. Geslepen glas. Elk 11 x 16 cm. Ca. 1900.-
€ 60 - € 120
kavel: 650
VAAS.
-VAART, JAN VAN DE. Zwarte vaas. Eigen studio. 1981. Gesigneerd op onderzijde. Hoogte 21 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 651
PLATEELBAKKERIJ ZUID HOLLAND.
-Glansplatelen vaas met bloemdecoratie gemaakt voor de Zeepfabriek 'de Duif den Dolder'. Hoogte 31 cm. -

verkocht € 120,00