veiling / 1 april 2010 / 602-659 Curiosa
[602] [603] [604] [605]
kavel: 603 € 900 - € 1800

MUZIEKDOOS.

Ca. 1860. Litho met 4 poezen. Drie poezen dansen als het mechanisme in werking wordt gezet, de vierde beweegt het kopje en speelt viool. Ingelijst achter glas. Staand model. Goed werkend, met orig. sleutel. Ca 1860. Goed ex. Voorkant b x h: 24 x 20.