120-140 Handelscatalogi

veiling / 1 april 2010
[120 - 129] [130 - 139] [140 - 140]
kavel: 130
INKTPOTTEN / SCHRIJFACCESOIRES.
-John Dicxkinson & Co., London. Illustrated list of stationers' sundries. No. 32. 35 p. Snelbinding. Met prijslijst en brief aan De Distel, Antwerpen. -
€ 30 - € 60
kavel: 131
MESSEN / BIJLEN / ZAGEN.
-Paul F. Dick, Esslingen a. N. Wuertt. Stahlwarenfabrik. Katalog No. 78. 276, VIII/2 p. Linn. Met prijzen + IDEM. Sondernpreisliste Nr. 3060 / Februar 1939. 24 p. geniet. (totaal 2)-
€ 60 - € 120
kavel: 132
MUZIEKINSTRUMENTEN.
-J. Gras, Paris / Lille. Manufacture generale d'instruments de musique. Aout 1923. Extrait du catalogue general. 52 p. Geniet. -EN: 1 andere (totaal 2)-
€ 30 - € 60
kavel: 133
BALANSEN EN GEWICHTEN.
-H.L. Becker Fils & Co, Balances & Weights. Essay, Chemical & Phramaceutical purposes. Brussel, 1905. Geniet, 47 pag. -

verkocht € 40,00
kavel: 134
DIVERSE CATALOGI.
-MODE: Les Soieries Illustrées. E.Pigelet, Parijs, 1909. 24 pag. Kleuren ills. + BEDDEN: Manufacture de Lits & Sommiers Métalliques, album No 10, Augustin Dubois & Cie, Lille, 1927. 78 pag. gebonden. -EN: 1 andere. -

verkocht € 40,00
kavel: 135
AUTO INDUSTRIE; TIJDSCHRIFT;
-Revue Francaise de Construction Automobile. Redigee par un comite d'ingenieurs avec le concours de Constructeur, Mecaniciens Carrosiers, etc. Parijs, Mathiere, 1904-1906. LOT met 23 nummers van dit tijdschrift, met nummers uit jrg. 1 (1904), jrg.2 (1905) en jrg. 3 (1906). Elk nummer met 2 gelithografeerde afbeeldingen van een auto en 4 platen met afb. van technische details. Groot folio. Omslagen besch., roestvlekken. (totaal 23)-
€ 1000 - € 2000
kavel: 136
FIETSEN:
-Fongers 1961. Geeft de moderne toon aan. -EN: 5 andere folders van Fongers + folder Veeno 1938, Union 1962 en Burgers Deventer, 1957. Alle in zeer goede staat.-
€ 60 - € 100
kavel: 137
WAPENS.
-LOT met 7 handelscatalogi / folders m.b.t. wapens, meest Browning. (totaal 7)-
€ 30 - € 60
kavel: 138
MASKERS.
-Thuringer Maskenfabrik Heintz & Kuhn, Manebach, Thuringen. 1908/9. 168 p. Geniet. Rug zwaar besch., achterplat mist. Met veel maskers maar ook Maskenkostume, knallbonbons en Konfetti-Bomben. -
€ 45 - € 90
kavel: 139
MODE.
-Lot met 23 Franse en Belgische catalogi, meest rond 1910 uitgegeven.-
€ 80 - € 120