veiling / 1 april 2010 / 120-140 Handelscatalogi
[124] [125] [126] [127] [128]
kavel: 126 verkocht € 140,00

SLOTEN.

CES sleutels en sloten. Velbert (De), 1941. 144 pag. + 1 Voigthaus, Velbert, Catalogus 1933, 39 pag.
Enkele kl. besch. aan linnen rug, boekblok aan binnenz. gerest. Redelijk goed ex. (totaal 2)