1673-1699 Fine Arts: tijdschriften

[1673 - 1682] [1683 - 1692] [1693 - 1699]
kavel: 1673
Wendingen
-1920 nr. 6/7. Maskernummer. Touwgebonden met harde platten + 1921 nr. 3. Oost-Aziatische kunst. Touwgebonden met harde platten. Sleets aan rug, verder goed + 1921 nr. 4/5. Werk der afgevaardigde leden van Architectura et Amicitia. Bladen los gesneden, verder net ex. + 1921 nr. 9/10. Internationale Theater Tentoonstelling Amsterdam 1922. Raffiagebonden met harde platten. Licht sleets aan rug, verder goed - en 1923 nr. 1. Nederlandse en Engelstalige sc uitgave Glas in Lood Roland Holst, beide met kleine besch.-
€ 70 - € 120
kavel: 1674
Wendingen
-1919 nr. 4 en nr. 12. Architectuur. Binnenzijde omslag bij beide met tape verstevigd + 1920 nr. 5 Hongarije. Aan omslagranden bijgesneden, verder net exemplaar + 1921 nr. 4/5. Werk der afgevaardigde leden. Hc, touwgebonden. Rug sleets, verder goed + 1921 nr. 12. Nieuwe Rijksacademie-gebouw Amsterdam. Lichte waterschade + Glas in Lood ramen Roland Holst. Wat sleets aan rug + 1924 nr. 2. Reisschetsen door M. de Klerk. Strookje bovenaan eerste pagina weggenomen, verder goed.-
€ 70 - € 120
kavel: 1675
Illustration 63. Zeitschrift für die Buchillustration. 23 nummers.
-De volgende jaargangen compleet in 3 nummers: 1973 (+ Heft 4, Festschrift zum zehnjährigen Bestehen), 1974 en 1977-1980. Verder aanwezig: Heft 2, 1972, Heft 1 en 3, 1981; Heft 1, 1982. Memmingen, Kurt Visel, 1972-1982, gedrukt in gelimiteerde, genummerde oplage, met illustraties en originele, in potlood gesigneerde grafiek los in buikbandje op achteromslagen, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 1676
Bijvoegsels van de (Nieuwe) Amsterdammer. Tweedelig convoluut en 29 losse nummers:
-(1) Convoluut in twee delen met Bijvoegsels van de Amsterdammer, weekblad voor Nederland. 1 Januari 1893 - 29 december 1895 / 5 januari 1902 - 25 december 1904, ca. 170/ 150 gelithografeerde platen vrijwel uitsluitend door Johan Braakensiek maar in het eerste deel ook portretten in de reeks "bekende tijdgenooten" door Jan Veth en Ferdinand Hart Nibbrig, contemporain vrijwel uniform halflinnen (tweede gebonden door H. Goedhart, Amsterdam), folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1677
Bouwkundig Weekblad en Architectura 1927
-Complete ingebonden jaargang van 53 nummers. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Rd. H.Th. Wijdeveld, J.P. Mieras, H.C. Verkruysen e.a. 27 x 27 cm. In halflinnen gebonden.-
€ 60 - € 90
kavel: 1678
[Mode] Modes et Manières d'aujourd'hui
-3e Année, 1914. Collection Pierre Corrard. Parijs, Librairie Meynial. No. 189 van 300 ex. (4)24 pp., incompl. met 8 van 12 pochoirs door George Barbier (nr. 1, 2, 7 en 10 ontbreken). Gravure van Barbier uit 1913 los ingevoegd: Costumes Parisiens, No. 112, 22 x 14 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1679
Living Arts + Approches
-Living Arts no 2. Theo Crosby, John Bodley, Institute of Contemporary Arts, London, 1963. 128 p. Omslagfotografie Robert Freeman naar ontwerp van Richard Hamilton. Ex. van Wim Beeren met zijn naam in stift op 1e pagina. Enkele tekstdelen met onderstreping, verder goed + Approches no. 3. J.F. Bory/ Julien Blaine, 1968. Experimentele poëzie. Goed ex. -
€ 70 - € 120
kavel: 1680
Parkett. Kunstzeitschrift/ Art Magazine. 15 nummers uit de serie in 14 delen:
-No. 1, 4, 6 (nog in plastic), 7, 9 (met los ingelegd de tekst in Franse vertaling), 10, 12, 16, 19, 34, 35, 39, 40/41 en 43. Ed. J. Burckhardt, P. Curiger, P. Blum e.a. Zürich, 1984-1995, kwartaalblad, elk deel ca. 160 p. en meer dan 120 (kleuren)illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 1681
[Werkman] Blad voor kunst. October 1921 (= no. 1).
-Maandblad onder redactie van Jan Wiegers, J.G. Jordens, W.F. Reinders, H.N. Werkman, Daniel Ruyneman, Elisabeth Zernike, Herman Poort, A.R. Wittop Koning. Groningen, H.N. Werkman, 1921, (16) p., met originele houtsneden (incl. omslag en 1x los ingelegd) door Jan Wiegers (incl. 1x in kleur), Jan Jordens en Gerard Jordens, 3 ingeplakte illustraties en 1 andere illustratie in lijncliché, oorspronkelijk geniet omslag, groot 4to, 33 x 28,5 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1682
[Werkman] Blad voor kunst. November 1921 (= no. 2).
-Maandblad onder redactie van Jan Wiegers en J.G. Jordens beeldende kunst, A. Defresne letterkunde, Daniel Ruyneman muziek. Groningen, H.N. Werkman, 1921, (20) p., met originele houtsneden (incl. omslag) door Jan Wiegers (vignet en reclame), Jan Jordens (omslag bestaande uit 2 illustraties)), Gerard Jordens en Louis Saalborn (2x), 2 ingeplakte illustraties en 1 andere illustratie, dubbelp. muziekbijdrage door Ruyneman, oorspronkelijk geniet omslag, 4to, 31 x 28 cm.-
€ 250 - € 500