1850-1893 WOI en WOII

[1850 - 1859] [1860 - 1869] [1870 - 1879] [1880 - 1889] [1890 - 1893]
kavel: 1850
[Affiche] Liberators
-Leest Storm SS, '44. De USA zullen de Europeesche Kultuur van den ondergang redden. Karikaturaal affiche.-
€ 150 - € 300
kavel: 1851
[Affiche] That Winning Smile
-Storm-SS, 1944. "Nu gaat het er om niet het hoofd te verliezen. Leest Storm SS". Karikaturaal affiche. -
€ 100 - € 200
kavel: 1852
[Affiche] Steunt als goede Nederlanders Mussert in zijn strijd
-Juist nu. Propaganda-affiche, 1942. 55 x 30 cm. Gevouwen, net exemplaar.-
€ 75 - € 150
kavel: 1853
[Affiches] Jeugd treed aan in het Arbeidsfront!
-C. Koekkoek, 1944. Uithangtijd 10 maart 1944-15 april 1944. K288. 80 x 55 cm. Gevouwen, goed ex. + Ons Nationalisme uw redding. Ons Socialisme uw toekomst. Steunt de N.S.B. in den strijd voor Volk en Vaderland! Uithangtijd 1 april-30 april 1944. K2347. 80 x 55 cm. Gevouwen, lichte besch. l.o., goed ex.-
€ 80 - € 150
kavel: 1854
[Tijdschrift] Zwart Front
-Onafhankelijk districtsorgaan van den algemeenen Nederlandschen fascistenbond, 1934-1935. Bundel met 40 ingebonden nummers, nr. 4 t/m 43. In zwart-bordeaux rood linnen band.-
€ 80 - € 150
kavel: 1855
[Affiches] Winterhulp Nederland
-Winterhulp Nederland. Historische Figuren straat-collecte 17 en 18 februari. Met penseel en zwaard, is Nêerlands roem vergaard! W.H.N. 18. Dienststelle des Reichscommisars. No. 55. K.288. Ca. 1942 + Winterhulp Nederland. Collecte 28 februari en 1 maart. Met elkander - voor elkander, Meinecke. 1942/1943, N.V. Remaco, Amsterdam.-
€ 80 - € 150
kavel: 1856
[Affiche] NSB ontsluit een betere toekomst
-Louis Manche, 1943. Goedgekeurd door de afd. Propaganda van het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten. No. 110. Tijdsduur 21 juni - 20 juli 1943. K. 2347.-
€ 80 - € 150
kavel: 1857
[Affiches] NSB. Vrijheid - Recht - Welvaart
-Haarlem, Mes & Bronkhorst, 1942. Lithografie, 45 x 30 cm. Met punaisegaatjes in hoeken met verlies van papier in hoek l.o., verder in goede staat + Openbare Vergadering NSB. Komt hoort en vormt zelf uw oordeel! Te Averloo (...) "De plaats van boer en arbeider in den Nationaal Socialistischen Staat". K. 2347. Lithografie, 48,5 x 32,5 cm. Gevouwen, met punaisegaatjes, verder in goede staat.-
€ 80 - € 150
kavel: 1858
[Affiches] De Leider van het Nederlandsche volk
-Ik doe een beroep op het goedwillende deel der natie om niet langer afwachtend te blijven toezien. Mussert, nieuwjaarsrede 1943. Goedgekeurd door de afd. Propaganda van het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten No. 77. Tijdsduur 29 januari - 28 februari 1943 - K. 2347. Lithografie, 55 x 40 cm + Steunt, als goede Nederlanders, Mussert in zijn zwaren strijd. Juist NU. Goedgekeurd door de afd. Propaganda (...) No. 63. Tijdsduur 29 Oct. - 30 Nov. 1942. K. 2347. Lithografie, 58,5 x 40 cm. Zeer licht gekreukt in de onder- en bovenmarge, verder net ex.-
€ 80 - € 150
kavel: 1859
[Affiche] 17-18 Oct. Straatcollecte Winterhulp Nederland
-Öffentliche Aushängung genehmigt durch die Dienststelle des Reichscommisars. Plakat No. 25. K. 2048. 1941. Lithografie, 106,5 x 77 cm.-
€ 70 - € 120