veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1850-1893 WOI en WOII
[1856] [1857] [1858] [1859] [1860]
kavel: 1858 verkocht € 80.00

[Affiches] De Leider van het Nederlandsche volk

Ik doe een beroep op het goedwillende deel der natie om niet langer afwachtend te blijven toezien. Mussert, nieuwjaarsrede 1943. Goedgekeurd door de afd. Propaganda van het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten No. 77. Tijdsduur 29 januari - 28 februari 1943 - K. 2347. Lithografie, 55 x 40 cm + Steunt, als goede Nederlanders, Mussert in zijn zwaren strijd. Juist NU. Goedgekeurd door de afd. Propaganda (...) No. 63. Tijdsduur 29 Oct. - 30 Nov. 1942. K. 2347. Lithografie, 58,5 x 40 cm. Zeer licht gekreukt in de onder- en bovenmarge, verder net ex.
(totaal 2)