veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1850-1893 WOI en WOII
[1857] [1858] [1859] [1860] [1861]
kavel: 1859 verkocht € 70.00

[Affiche] 17-18 Oct. Straatcollecte Winterhulp Nederland

Öffentliche Aushängung genehmigt durch die Dienststelle des Reichscommisars. Plakat No. 25. K. 2048. 1941. Lithografie, 106,5 x 77 cm.
Gevouwen, vouwranden licht sleets, enkele kleine scheurtjes (gerepareerd aan achterzijde), verder goed.