1900-1949 Affiches deel I

[1900 - 1909] [1910 - 1919] [1920 - 1929] [1930 - 1939] [1940 - 1949]
kavel: 1900
Belinda Cigarettes
-25 Menthol 3.90. Ca. 1984. 118 x 83 cm. + Let's Go West. Barclays Cigarettes - en 2 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 1901
Leendert J. Jordaan (1885-1980). Tegen de Tariefwet
-Drukkende Bescherming. Lith. J.H. de Bussy, Amsterdam, 1913. 100 x 80 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1902
[Black Interest] Conservatoire Africain
-Kleurenlithografie, 80 x 43,5 cm. Affiche voor festival "Les Noirauds", Brussel, ca. 1920.-
€ 70 - € 120
kavel: 1903
Otto van Tussenbroek (1882-1957)
-De heks van Haarlem. N.V. het Tooneel. Willem Royaards. 97 x 76,5 cm. 1915, op linnen.-
€ 100 - € 200
kavel: 1904
Pol Dom (1885-1978)
-Gooische Markt Laren N.H. Juli-Augustus 1914. Tentoonstelling van woninginrichting. 106 x 81 cm. Faddegon & Co, 1914. Op linnen.-
€ 100 - € 200
kavel: 1905
R.N. Roland Holst (1868-1938)
-Raden van Arbeid. 113 x 83 cm. Lithografie, ca. 1920. Op linnen.-
€ 250 - € 500
kavel: 1906
Albert Klijn (1895-1981)
-De Kunst in Nood. Lithografie Lankhout, Den Haag, 1934. 84 x 70 cm. Enkele kleine herstelde besch. Goed exemplaar, op linnen. -
€ 70 - € 120
kavel: 1907
Espana
-Velpy (?), Publicaciones de la direccion general des turismo, Madrid, ca. 1944. Gerest. op linnen. 96 x 62 cm. -
€ 80 - € 150
kavel: 1908
Aage Rasmussen (1913-1975)
-Odense Denmark. The native town of Hans Andersen, 1946. 62 x 100 cm. Op linnen.-
€ 70 - € 120
kavel: 1909
Cornelius van Velsen (1921-2010)
-See Holland, 1945. 62 x 97,5 cm. Net exemplaar + 1 andere zonder titel, met hetzelfde onderwerp. Uitg. A.N.V.V., printed in Holland, ca. 1946. 101 x 61,5 cm., op Japans papier. -
€ 80 - € 150